Hlavní obsah stránky

Bodysonic BS MG03

  • Bodysonic BS MG03
Bodysonic BS MG03

Profesionální masážní pistole Bodysonic BS MG03 Black pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost, zvyšuje rozsah pohybu, zlepšuje cirkulaci a průtok krve, regeneruje po sportovním výkonu, zmírňuje křeče, urychluje proces rehabilitace po zraněních. Je to skvělá pomůcka pro fyzioterapeuty, profesionální a rekreační sportovce a všechny, které trápí bolest a ztuhlost svalů.

Vybrat variantu (3)

Bodysonic BS MG03 Black

3 varianty pro
Bodysonic BS MG03

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Profesionální masážní pistole Bodysonic BS MG03 Black pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost, zvyšuje rozsah pohybu, zlepšuje cirkulaci a průtok krve, regeneruje po sportovním výkonu, zmírňuje křeče, urychluje proces rehabilitace po zraněních. Je to skvělá pomůcka pro fyzioterapeuty, profesionální a rekreační sportovce a všechny, které trápí bolest a ztuhlost svalů. Vibrační masážní pistole je nejlepším dostupným zařízením pro terapii uvolňování v myofasciální tkáni. Může urychlit regeneraci až o 30 %.

Parametry

Typ masážního přístrojepistole
Oblast masážecelé tělo
Využití přístrojeuniverzální
Typ napájeníbateriové
Účel masážeuvolnění/tlumení bolesti
Nastavení intenzityano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky