Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

BLOW BT620

1 hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
BluetoothDíky možnosti propojení reproduktorů se zařízeními podporujícími technologii Bluetooth (např. telefon, smartphone, tablet), bude vaše oblíbená hudba přehrávána bez zbytečných a omezujících kabelů.

Nejlevnější nabídky

Allegro.cz
Hodnocení
91% (60 953)
  • Do 3 dnů
  • Doprava 115 Kč
  • Osobní odběr 65 Kč (celá ČR)
  • Doprava 115 Kč
  • Osobní odběr 65 Kč (celá ČR)
Do 3 dnů
Cena
608 Kč

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vývoj ceny

Obvyklá cena
Nejnižší za 30 dní
608 Kč
Vývoj ceny za 30 dní
0 Kč
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
6.6.Dnes570 Kč600 Kč630 Kč650 Kč

Informace o BLOW BT620

Popis

Díky možnosti propojení reproduktorů se zařízeními podporujícími technologii Bluetooth (např. telefon, smartphone, tablet), bude vaše oblíbená hudba přehrávána bez zbytečných a omezujících kabelů. Díky slotům SD a AUX lze hudbu přehrávat také z jiných zdrojů, například z SD karty. Můžeme také spustit vestavěné FM rádio.

Parametry

VýrobceBLOW
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
KategorieSoundbary
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Bluetooth
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Produktové číslo
30-348
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
18. října 2021
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.

Recenze 80%

Hodnocení: 80%
1 recenze
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Přidání nového hodnocení

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatel3. prosince 2021
Hodnocení: 80%

Kompaktní, přenosný, zatím pohledově docela vyvedený, na malý objem zařízení docela příjemný a plný zvuk, digitální hodiny

K produktu pouze návod v polštině, ovládání zařízení čtyřmi tlačítky ne moc intuitivní, přehrávání z USB rychlé s přepínáním + a -, kde je i zesilování a stane se přepnutí další skladby místo zesílení, bluethooth funguje velice rychle a jednoduše, nabíjení pouze 5V až 8 hodin, radio při nabíjení moc stanic nenašlo-ještě nevyzkoušeno zda-li nabíjecí kabel při odpojení nabíječky nefunguje jako antena???

Celkem zajímavé zařízení s drobnými nedokonalostmi ve zpracování, zvukový přednes i hlasitost velmi slušné, balení zařízení neobsahuje žádné držáky k zavěšení na stěnu či k uchycení na těle přístroje

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Hlídat cenu
Chcete zrušit hlídání ceny?