Hlavní obsah stránky

Biomin Move

Kloubní výživa Biomin Move

Biomin Move obsahuje membrány vaječných skořápek a přírodní vitamín C, extrakt z plodu růže šípkové, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu a správné funkci kostí a chrupavek. Membrána vaječných skořápek obsahuje kolagen I, V a X typu, elastin, kyselinu hyaluronovou, glukosamin, chondroitin sulfát a dalších více než 300 proteinů.

Vybrat variantu (3)

Biomin Move 120 tob.

3 varianty pro
Biomin Move

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBiomin

Popis

Biomin Move obsahuje membrány vaječných skořápek a přírodní vitamín C, extrakt z plodu růže šípkové, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu a správné funkci kostí a chrupavek. Membrána vaječných skořápek obsahuje kolagen I, V a X typu, elastin, kyselinu hyaluronovou, glukosamin, chondroitin sulfát a dalších více než 300 proteinů. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Počet tablet120
Pro dospěléano
Příchuťbez příchuti
Forma přípravkukapsle
Typ kloubní výživykomplexní

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné