Recenze Bellasin Balance 40+ 120 tbl.

Produkt již není v prodeji

Recenze Bellasin Balance 40+ 120 tbl.

Bellasin Balance 40+ je přípravek speciálně vyvinutý pro ženy po čtyřicítce. S přibývajícím věkem produkuje ženské tělo méně hormonů estrogenu a progesteronu. Tyto změny v biologických procesech ženského těla mohou způsobovat nepříjemné příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, změny nálad a poruchy spánku. V důsledku toho se metabolismus zpomalí, což vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a zvýšenému ukládání tuku v rizikových partiích.

Registrovaný uživatel6. března 2019

Lék k ničemu. Jen hodně problém jako bušení srdce a otekle tělo. A vůbec ne hubnete.

Registrovaný uživatel19. února 2020

Nepomohl

Registrovaný uživatel21. listopadu 2019

žádné

Nepocítila jsem žádný účinek. Jen to bylo drahé.

Registrovaný uživatel18. května 2020

S Bellasinem jsem moc spokojená, dala jsem na recenze ostatních a zkusila jsem ho a jsem moc ráda, jsem s ním moc spokojena, nejen že jsem shodila pár kilo, ale taky se cítím opravdu lépe, taková uvolněná, lépe se mně potom spí a celkově jsem v pohodě. Myslím že jako doplněk je dobrý když se skládá z bylinek asi to na každého bude působí jinak, ale já bych mohla Bellasin určitě doporučit, užívám ho už něco přes rok každý den 2 tablety ale pořádný efekt to mělo až tak cca po 3-4 měsících než se to dostalo kompletně do těla. Tak že za mně OK.

Janica13. dubna 2021

Žádné

Úplně k ničemu,k hubnutí nepomohl, ba naopak,1.5 kg nahoře. Zbytečně vyhozené peníze.

Registrovaný uživatel9. března 2021

Je to ok, už mi tolik nehrabe ...

jarka.pribylova17. června 2021

Super zkoušela jsem i jiné, ale Bellasin vyhrál

Registrovaný uživatel21. října 2020

jsem velmi spokojena mam lepší metabolismus který lepe spaluje tuky. děkuji.

Lenka Reisingerová1. listopadu 2023

Zmizeli návaly horka.

Nárůst hmotnosti, oteklá, po půl roce se vrátila menstruace , silné krvácení 12 dní. U mne opačný efekt.

67 Alenak6. června 2021

Nefunguje zbytečně vyhozené penize

Registrovaný uživatel22. února 2021

Nepocituji zadne z uvedenych ucinku.

Registrovaný uživatel2. března 2020

Po předchozích zkušenostech

Lenka26. května 2023

nic

Velké zklamání omezený jídelníček,lehčí pohyb k mému věku a kila šla nahoru.

už nevěřím ničemu

Registrovaný uživatel29. dubna 2023

Úplně k ničemu

Registrovaný uživatel21. února 2021

Pomáhá mi a kila jdou dolů. Zlepšení pleti.

Doporučuji

Registrovaný uživatel3. srpna 2020

Měla jsem velké návaly, ale díky tomuto výrobku to zvládám.

Určitě doporučuji.

Registrovaný uživatel16. září 2019

Obsahuje potřebné minerály pro ženy nad 40 let. Používám jej denně.

nejsou

výborný

Registrovaný uživatel16. srpna 2019

Pomáha potláčať negatívne prejavy v období menopauzy, ako sú návaly, nervozita, zmena nálad, precitlivenosť a pod. Zabezpečuje pokojnejší spánok.

Pomerne vysoká cena, je potrebné užívať 2-3 tablety denne.

Registrovaný uživatel17. ledna 2021

Používám dlouhodobě, jsem moc spokojena.

Registrovaný uživatel24. května 2020

Po doporučení mého dr. - gynekologa (po operaci dělohy) jsem se bránila jen chemickým lékům na doplnění estrogenů; začala jsem brát Bellasin a nemám žádné potíže, o kterých bych věděla. takže - doufám - dobrý.