Hlavní obsah stránky

Bella Thalia Forte

  • krbová kamna Bella Thalia Forte
  • krbová kamna Bella Thalia Forte
krbová kamna Bella Thalia Forte

Teplovzdušná krbová kamna Bella Thalia Forte jsou jistotou vašeho správného výběru pro co nejefektivnější topení - vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování vás nikdy nenechají chladnými. Velmi jednoduchá obsluha a moderní design dotváří účelný koncept značky Bella Thalia, ať již spalujete palivové dříví, ekobrikety, uhelné brikety.

Vybrat variantu (3)

Bella Thalia Forte béžová

3 varianty pro
Bella Thalia Forte

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBella Thalia

Popis

Teplovzdušná krbová kamna Bella Thalia Forte jsou jistotou vašeho správného výběru pro co nejefektivnější topení - vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování vás nikdy nenechají chladnými. Velmi jednoduchá obsluha a moderní design dotváří účelný koncept značky Bella Thalia, ať již spalujete palivové dříví, ekobrikety, uhelné brikety. Horní plotna, dvířka s rámem, podstavec, hrdlo kouřovodu, dno topeniště a rošt jsou vyrobené z litiny. Regulace primárního spalování je umístěna na dvířkách ohniště. Deflektor a ohniště je ze šamotu.

Parametry

Typ kamenkovová
Průměr kouřovodu120 mm
S výměníkemne
Výkon5,4 kW
Na peletyne
S dvojím spalovánímne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Krbová kamna Bella Thalia