Hodnocení: 100%
Pěkný design, odpovídá ceně

| 5 | 23x | ||
| 4 | 5x | ||
| 3 | 3x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 2x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pěkný design, odpovídá ceně
šířka 60 cm
velký objem pečící trouby - mohu použít i starší velikost pečících plechů
nejsem zvyklá na vydávaný zvuk - připomíná slabý ventilátor, po celou dobu zapnutí trouby a dokonce ještě po vypnutí trouby - až do jejího vychladnutí. Snad si zvyknu.
Největší hořák je vpředu - po zahřátí se musí hrnec posunout dále ke stěně - horší kontrola stavu připravovaného jídla. Ale zjistila jsem, že je to i u sporáků, které tento dříve měly vzadu.
Zatím spokojenost
Potřebovala jsem vyměnit už opotřebovaný sporák kombi a Beko splnil všechny mé požadavky. Nerez provedení se dobře udržuje, Teleskopický výsuv plechu je bezva. Trouba peče rychle, úsporně a pokrmy nejsou vysušené, ale nadýchané a maso po upečení křehké. Tři skla ve dvířkách trouby jsou lehce vyjímatelné, tudíž i údržba je snadná a skla můžu mít stále čistá. No a výše a šíře sporáku pasuje přesně do kuchyňské linky.
Zatím žádné zápory neřeším.
Jsem ráda, že jsem narazila na skvělý produkt a za dobrou cenu!
Velice spokojena
Velká trouba, skvěle peče,hezký design.
je prostě vynikající, moc dobře se na něm vaří a peče
zatím jsme žádné nenašli
Provedení se zdá kvalitní, pěkně vypadá, ovládání plyn. sporáku a el. trouby je dobré. Gril jsme zatím nezkoušeli.
Naprosto nedomyšlené vysouvání zásuvky (šuplíku) na pečící plechy. Zásuvka je velmi těžko vysouvatelná i pomocí obou rukou (není ji v zasunutém stavu za co uchopit) !! Budu muset vyrobit jakýsi šperhák na povytažení zásuvky ze zasunuté polohy.
El. trouba nepeče stejnoměrně, peče více na pravé straně než na levé !! Nutno hlídat a pečící plech alespoň jednou otáčet ! Jinak bude cokoliv pečené, z jedné strany připálené a z druhé strany nedopečené !
Kdybychom o záporech věděli, tak bychom si koupi rozmysleli.