Hlavní obsah stránky

Beko B3T692390WCSHBG

  • Sušička Beko B3T692390WCSHBG
  • Sušička Beko B3T692390WCSHBG
Sušička Beko B3T692390WCSHBG

Beko B3T692390WCSHBG je volně stojící kondenzační sušička, která nabízí 15 programů pro sušení, včetně programů pro sušení bavlny, džín, halenek, košil, choulostivého prádla, polštářů, smíšeného prádla, syntetických materiálů a vlny. ProSmart invertorový motor zajistí tichý a dlouhodobý chod spotřebiče.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBeko

Popis

Beko B3T692390WCSHBG je volně stojící kondenzační sušička, která nabízí 15 programů pro sušení, včetně programů pro sušení bavlny, džín, halenek, košil, choulostivého prádla, polštářů, smíšeného prádla, syntetických materiálů a vlny. ProSmart invertorový motor zajistí tichý a dlouhodobý chod spotřebiče. Sušička disponuje funkcí proti pomačkání a indikací plného zásobníku. Má také možnost odloženého startu a ukazatel znečištění filtrů. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Náplň9 kg
Výška84,6 cm
Typ sušeníkondenzační
Energetická třídaA+++
Šířka59,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sušičky Beko

Všechny sušičky Beko