Šněrování, kůže, bez podpatku, barefoot, velikost nohy (EU) 41Kožená obuv je vhodná do podzimního počasí v čokoládové barvě, která díky přilnavému gripu s přehledem zvládne i nástrahy mírné zimy. Boty nesou mix ležérnosti a elegance.
Kožená obuv je vhodná do podzimního počasí v čokoládové barvě, která díky přilnavému gripu s přehledem zvládne i nástrahy mírné zimy. Boty nesou mix ležérnosti a elegance. Jsou vyrobeny pod dohledem nejlepších obuvnických mistrů na Slovensku. Polstrovaný límec na kotníku poskytuje extra teplo, zatímco poutko umožňuje lehké obouvání.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 100%
Hodnocení: 100%
1 recenze
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Janka30. listopadu 2024
Hodnocení: 100%
Lehoučké, pohodlné, byli pro mě nutností, protože se mi rozjela klenba a jsou nyní jediné, které mohu nosit. Dala jsem si do nich vložku s ovčí vlnou a je v nich nyní teplo i v mrazu, problém je na zamrzlém, to klouže hodně teda, ale tak jsou to podzimní boty.
Trošku obtížněji se nazouvají, ale dá se to zvládnout.