Hlavní obsah stránky

Barny's Triple Blend Extra silný

Kloubní výživa Barny's Triple Blend Extra silný

Barny's Triple Blend Extra silný je doplněk stravy v prášku, který obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek, glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul, vitamín C, a navíc oproti běžné verzi Triple blend obsahuje navíc Kolagen typu I a II z bezpečného přírodního zdroje. Prémiový produkt pro lidské klouby, který je obohacen o patentované kolageny.

Vybrat variantu (3)

Barny's Triple Blend Extra silný 200 g

3 varianty pro
Barny's Triple Blend Extra silný

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBarnys

Popis

Barny's Triple Blend Extra silný je doplněk stravy v prášku, který obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek, glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul, vitamín C, a navíc oproti běžné verzi Triple blend obsahuje navíc Kolagen typu I a II z bezpečného přírodního zdroje. Prémiový produkt pro lidské klouby, který je obohacen o patentované kolageny. Připraven ve spolupráci se značkou Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní).

Klíčové vlastnosti
  • vhodné i pro dlouhodobé podávání
  • poctivá dávka kloubní výživy pro klouby
  • zcela přírodní, bez barviv, konzervantů a jiných aditiv

Extra silný Barny's Triple Blend

Barny's Triple blend Extra silný je doplněk stravy obsahující kombinaci látek pro péči o vaše klouby. Z důvodu zachování kvality výrobku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky. Do doplňku stravy Barny's Triple Blend Extra silný je přidáván přírodní jablečný pektin, jehož barva je proměnná z bílé barvy na světle hnědou. Z tohoto důvodu se může lišit i barva prášku v tomto přípravku. Změnou barvy není nijak dotčena kvalita ani kvantita aktivních látek.

Barny's Triple Blend Extra silný 700 g
Jak přípravek užívat

Užívejte 1 odměrku denně rozmíchanou lžičkou v minimálně 2 dcl vody nejlépe ráno nebo kdykoli během dne, nalačno nebo po jídle. Dochutit můžete např. citrónovou šťávou nebo džusem. Další možností je rozmíchání doporučené denní porce v ochuceném jogurtu. Odměrka přiložena v balení.

Pro koho je přípraven určen

Barny's Triple Blend Extra silný se užívá jako zdroj látek, které se přirozeně vyskytují v kloubní chrupavce a dalších kloubních strukturách. Ideální doplněk stravy pro osoby se zvýšenou potřebou příjmu glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kolagenu a MSM.

Pro koho není přípravek vhodný

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Přípravek obsahuje rybí produkty (alergen), proto je nevhodný pro osoby citlivé na rybí produkty.

Skladování přípravku

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Před použitím dózu dobře protřepejte a uchovávejte dobře uzavřené.

Barnys Triple Blend Extra silný kůň, jezdec
Účinné látky

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanismus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotektivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, zlepšení pohyblivosti, a tím podstatně pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici.

Barny's Triple Blend Extra silný logo

Hydrolyzované kolageny Collyss a Cartidyss. Collyss - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach, a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb. Cartidyss - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

MSM – methylsulfonyl­methan je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly. MSM se podílí nejen na omezení bolesti kloubů, ale díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourání poškozené tkáně. K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění také při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a také bolestí šlach.

Barny's Triple Blend Extra silný
Složení přípravku

MSM Lignisul (methylsulfonylmethan, protispékavá látka: oxid křemičitý), glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma (ochucující a přírodní aromatické látky, maltodextrin, stabilizátor: arabská guma - akáciová živice, látky zvýrazňující chuť a vůni: cukr), vitamin C Nutra-C (L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, 24 % RHP) 19,3 mg, extrakt chrupavek - kolagen II. typu Cartidyss (z ryb), hydrolyzovaný kolagen I. typu Collyss (z ryb), sladidlo: steviolglykosidy z rostliny stévie.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Síla přípravku1958 mg
Forma přípravkuprášek
Pro dětine
Pro těhotnéne
Hmotnost200 g
Pro senioryne
Pro dospěléano
Typ kloubní výživykomplexní

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kloubní výživa Barnys