Hlavní obsah stránky

Babetta: Renovace opět s úsměvem - Miloš Bartuněk (2021, pevná)

  • kniha Babetta: Renovace opět s úsměvem - Miloš Bartuněk (2021, pevná)
kniha Babetta: Renovace opět s úsměvem - Miloš Bartuněk (2021, pevná)

Knížka Babetta: Renovace opět s úsměvem je volným pokračováním knížky Moped: Renovace s úsměvem. V návodech k obsluze Babett nejsou informace o opravách většího rozsahu, obsahem této knížky jsou postupy renovací a celkových oprav u nás nejrozšířenějších typů Babett.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNAŠE VOJSKO

Popis

Knížka Babetta: Renovace opět s úsměvem je volným pokračováním knížky Moped: Renovace s úsměvem. V návodech k obsluze Babett nejsou informace o opravách většího rozsahu, obsahem této knížky jsou postupy renovací a celkových oprav u nás nejrozšířenějších typů Babett. Literatury na dané téma a v tomto rozsahu je všeobecně nedostatek. Knížka je opět psána „z praxe“, ne způsobem montážní příručky. Naleznete zde detailní postupy prací při demontáži, montáži a kompletní renovaci. Dále pak příklady toho, co vás při popisované činnosti může potkat.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Počet stran176
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Technika NAŠE VOJSKO