Hlavní obsah stránky

AveTECH Slimline AT-SLIM-S-P4

Skartovačka AveTECH Slimline AT-SLIM-S-P4

Skartovací stroj v kompaktním úzkém provedení je vhodný pro skartaci dokumentů o šířce 230 mm. Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem, tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí a signalizací přeplněného či vysunutého koše.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAveTECH

Popis

Skartovací stroj v kompaktním úzkém provedení je vhodný pro skartaci dokumentů o šířce 230 mm. Stroj je standardně vybaven automatickým systémem start/stop, zpětným chodem, tepelnou pojistkou motoru proti přehřátí a signalizací přeplněného či vysunutého koše. Příležitostně lze s přístrojem skartovat i sešívací sponky. Produkt má samostatný vstup na kreditní karty nebo CD a samostatný koš. Výsuvná odpadní nádoba je s průhledem pro optickou kontrolu plného koše a její objem činí 22 l. Součástí stroje jsou pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci.

Parametry

Objem nádoby22 l
Produktové čísloAT-SLIM-S-P4
Skartace CD/DVDano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Skartovačky AveTECH