Hlavní obsah stránky

Kobra +1 SS4

  • skartovačka Kobra +1 SS4
  • skartovačka Kobra +1 SS4
skartovačka Kobra +1 SS4

Skartovací stroj pro personální využití v malých kancelářích je vybaven automatickým systémem start/stop řízeným fotobuňkou, pohotovostním režimem stand-by a výkonným motorem pro non-stop 24 hodinovou práci. Řezný mechanismus zpracuje i náhodně vložené sešívací a kancelářské sponky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKobra

Popis

Skartovací stroj pro personální využití v malých kancelářích je vybaven automatickým systémem start/stop řízeným fotobuňkou, pohotovostním režimem stand-by a výkonným motorem pro non-stop 24 hodinovou práci. Řezný mechanismus zpracuje i náhodně vložené sešívací a kancelářské sponky. Stroj zvládne rovněž skartaci kreditních karet a CD. Snadné vyjmutí i nasazení odpadního koše, který disponuje také průzorem pro kontrolu naplnění odpadem. Model je vybaven systémem „energy smart“ pro nulovou spotřebu energie ve stavu „stand-by“.

Parametry

Objem nádoby18 l
Produktové číslo334980
Skartace CD/DVDano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Skartovačky Kobra

Všechny skartovačky Kobra