Hlavní obsah stránky

Avatar (2009)

  • DVD film Avatar (2009)
DVD film Avatar (2009)

Přímo neuvěřitelně pestrý svět nabízí planeta Pandora, kde žijí mírumilovní obyvatelé Na'vi. Potom, co lidé objevili tento svět a objevili s ním i velmi cenný minerál, který by má na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu, začnou se o Pandoru zajímat a vykořisťovat ji.

Vybrat variantu (3)

Avatar (2009) DVD

3 varianty pro
Avatar (2009)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku20th Century Fox

Popis

Přímo neuvěřitelně pestrý svět nabízí planeta Pandora, kde žijí mírumilovní obyvatelé Na'vi. Potom, co lidé objevili tento svět a objevili s ním i velmi cenný minerál, který by má na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu, začnou se o Pandoru zajímat a vykořisťovat ji. Pobyt na Pandoře je pro člověka možný teprve po vytvoření jeho genetického dvojníka, hybrida Avataru, který může být ovládán psychikou oddělenou od lidského těla a fyzicky odpovídá původnímu obyvatelstvu Pandory, které má fluorescentní modrou kůži a dosahuje 3m výšky.

Parametry

Akčníano
Fantasyano
Délka filmu155 min.
Dobrodružnýano
Sci-fiano
Rok vydání2009

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

DVD filmy 20th Century Fox

Všechny DVD filmy 20th Century Fox