Sada potahů, barva černáAutopotahy od výrobce AutoMega jsou šité přímo pro vozy Toyota Auris II SE vyrobených v letech 2012 až 2018 v odstínu Dynamic žakar tmavý.
Potahy mají silné polstrování, laminovaná spodní vrstva textilního materiálu a lze je prát na 30°.
Informace o AutoMega Toyota Auris II SE 2012-2018 Dyanamic žakar tmavý
Popis
Autopotahy od výrobce AutoMega jsou šité přímo pro vozy Toyota Auris II SE vyrobených v letech 2012 až 2018 v odstínu Dynamic žakar tmavý.
Potahy mají silné polstrování, laminovaná spodní vrstva textilního materiálu a lze je prát na 30°. Montáž je velmi snadná, protože dokonale pasují i na anatomicky tvarovaných sedadlech. Laminace zpevňuje a zabraňuje sklouzávání potahů ze sedadel.
Sada obsahuje, zadní opěradlo dělené za řidičem, zadní loketní opěrku, otvor pro 3 bodové pásy v zadním opěradle, 5 opěrek hlavy, přední loketní opěrka, kapsy na předních opěradlech a přídavnou kapsičku v sedadle řidiče.
Sada autopotahů na celé auto včetně povlaků hlavových opěrek. Vhodné pro auta s bočními airbagy, ale lze použít i pro auto, které boční airbag nemá (speciální šev). Zboží je atestováno ATEST 8SD.