Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Autopotahy Ford Focus

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Potah sedadla Sixtol Tailor Ford Focus II-III černé

Sixtol Tailor Ford Focus II-III černé

od 310 Kč

  • Ford Focus
  • Sada potahů
  • Barva černá

Potahy na míru profesionálně vyrobené zcela ze silného a odolného materiálu. Díky své prostorové struktuře a odpovídajícím rozměrům se dokonale přizpůsobí tvaru sedaček. Díky laminaci na vnitřní…

od 310 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Potah sedadla Sixtol Dynamic Ford Fusion 2002-2013 šedý

Sixtol Dynamic Ford Fusion 2002-2013 šedý

5

od 2 072 Kč

  • Ford Focus
  • Sada potahů
  • Barva šedá
  • Textil
  • Šitý na míru

Autopotahy Sixtol Dynamic jsou určené pro Ford Fusion, od r. 2002-2013. Zadní opěradlo a sedadlo je dělené za spolujezdcem. Potahy mají otvory pro 3 bodové pásy, 5 opěrek hlavy a přídavnou…

od 2 072 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Potah sedadla Sixtol Ford Focus II 2004 bez zadní loketní opěrky černá

Sixtol Ford Focus II 2004 bez zadní loketní opěrky černá

3

od 2 549 Kč

  • Ford Focus
  • Sada potahů
  • Barva černá
  • Textil
  • Šitý na míru

Autopotahy Ford Focus II nabízí silné polstrování a laminovanou spodní vrstvu textilního materiálu. Sadu autopotahů na celé auto včetně povlaků hlavových opěrek lze prát na 30 °C. Autopotahy…

od 2 549 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Potah sedadla Autopotahy Ford Focus II kombi od r.2003, antracit

Autopotahy Ford Focus II kombi od r.2003, antracit

5

2 549 Kč

  • Ford Focus
  • Sada potahů
  • Barva šedá

<P><STRONG>Autopotahy Ford Focus II, 5 dveř, od r. 2004-2011. </STRONG></P> <P><STRONG></STRONG>&nbsp;</P> <P><STRONG>Přesné autopotahy Ford Focus II, 5 dveř, od r. 2004-2011. </STRONG></P>…

2 549 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Potah sedadla Cappa Perfetto AL Ford Focus černé

Cappa Perfetto AL Ford Focus černé

od 1 195 Kč

  • Ford Focus
  • Sada potahů
  • Barva černá
  • Polyester
  • Atest

Autopotahy v černé barvě jsou navrženy pro vozidla Ford Focus a zajišťují praktickou ochranu sedadel při každodenním používání. Vyrobeny jsou z kombinace polyesterové tkaniny a semišového…

od 1 195 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Potah sedadla Sixtol Tailor Ford Focus II-III černý

Sixtol Tailor Ford Focus II-III černý

od 1 877 Kč

  • Ford Focus
  • Sada potahů
  • Barva černá

Potahy na míru jsou profesionálně vyrobené zcela ze silného a odolného materiálu. Díky své prostorové struktuře a odpovídajícím rozměrům se dokonale přizpůsobí tvaru sedaček. Díky laminaci na…

od 1 877 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Potah sedadla Sixtol Tailor Audi A4 B8 černé/šedé

Sixtol Tailor Audi A4 B8 černé/šedé

od 950 Kč

  • Sada potahů
  • Barva černá

Autopotahy Tailor pro přední sedadla automobilu Audi A4 B8. Sada pohodlných a bezpečných autopotahů, které jsou profesionálně vyrobeny ze silného a odolného materiálu. Díky své prostorové…

od 950 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Potah sedadla AUTOPOTAH "KEGEL" NA PREDNI SEDACKY FORD Focus do 2010 (I, II) ARES CERNO-SEDY 2KS

AUTOPOTAH "KEGEL" NA PREDNI SEDACKY FORD Focus do 2010 (I, II) ARES CERNO-SEDY 2KS

  • Sada potahů
  • Ford Focus
  • Možnost praní v pračce
  • Atest
  • Vhodný pro airbag

Přizpůsobitelné autopotahy „ARES“ AIRBAG rozměr L. Potahy na přední sedadla Odolné a elegantní – tak je možno stručně…

od 1 025 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Potah sedadla Automega Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - antracit - Elegance Design - model 2

Automega Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - antracit - Elegance Design -…

  • Ford Focus
  • Barva antracit

Přesné autopotahy šité na míru. Určeno pro vozy: Ford C-Max (10/2003 - 11/2010) Provedení autopotahů: potahy na jednotlivá…

2 590 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Classic - modré

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Classic - modré

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Classic - červené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Classic - červené

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Classic - červené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Classic - červené

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Classic - modré

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Classic - modré

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Classic - červené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Classic - červené

1
  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Classic - šedé

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Classic - šedé

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Classic - šedé

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Classic - šedé

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Classic - šedé

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Classic - šedé

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Classic - šedé

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Classic - šedé

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Classic - modré

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Classic - modré

1
  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Classic - červené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Classic - červené

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Classic - modré

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Classic - modré

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru Vašemu vozu od české specializované firmy. Pokud hledáte přesné autopotahy, které Vás…

2 850 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Exclusive Quality - černo / modré

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Exclusive Quality - černo…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Exclusive Quality - černo / červené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Exclusive Quality - černo / zelené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Exclusive Quality - černo / bílé

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Exclusive Quality - černo…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Exclusive Quality - černo / modré

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Exclusive Quality - černo / bílé

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Exclusive Quality - černo / červené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Exclusive Quality - černo / bílé

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus II (2004 - 2010) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Exclusive Quality - černo / zelené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Exclusive Quality - černo / červené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Exclusive Quality - černo…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Exclusive Quality - černo / bílé

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Exclusive Quality - černo / červené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Exclusive Quality - černo / zelené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus C-MAX (2003 - 2007) - Exclusive Quality - černo…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Exclusive Quality - černo / modré

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Exclusive Quality - černo / modré

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus III (2010 - 2018) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Potah sedadla BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Exclusive Quality - černo / zelené

BP autopotahy Autopotahy Ford Focus I (1998 - 2004) - Exclusive Quality - černo /…

  • Ford Focus

Autopotahy šité přesně na míru z kvalitních tkaných textílií používaných při prvovýrobě automobilů šity na míru českou…

3 890 Kč

ADC autodoplňky OSTRAVA

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie