Hlavní obsah stránky

AutoComSoft VAG-COM Standard Plus VCDS diagnostika

  • autodiagnostika AutoComSoft VAG-COM Standard Plus VCDS diagnostika
autodiagnostika AutoComSoft VAG-COM Standard Plus VCDS diagnostika

VAG-COM Standard Plus VCDS je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače, případně jakéhokoliv chytrého zařízení dokáže kompletně diagnostikovat řídicí jednotky vozidel skupiny Volkswagen Audi Group. U všech ostatních značek umožňuje základní OBD-II diagnostiku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

VAG-COM Standard Plus VCDS je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače, případně jakéhokoliv chytrého zařízení dokáže kompletně diagnostikovat řídicí jednotky vozidel skupiny Volkswagen Audi Group. U všech ostatních značek umožňuje základní OBD-II diagnostiku. Svými funkcemi je kompatibilní s diagnostikou VAG 1552, VAS 5052 a ODIS, které používají autorizované servisy. Sada VCDS Standard je nejjednodušší varianta programu VAG-COM, avšak funguje na neomezeném počtu vozidel.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné