Hlavní obsah stránky

Atomic Savor Visor Stereo černá

  • Atomic Savor Visor Stereo černá
  • Atomic Savor Visor Stereo černá
  • Atomic Savor Visor Stereo černá
Atomic Savor Visor Stereo černá

Unisex přilba Atomic Savor Visor Stereo obsahuje dvě základní věci, vaši přilbu a ochranné brýle, a udělá z nich jedno - vše v rámci mise Savor, která usnadní a zpříjemní lyžování. Přilba je postavena na jádru Holo Core, které poskytuje nejvyšší ochranu při zachování lehkosti a cool vzhledu.

Vybrat variantu (4)

Atomic Savor Visor Stereo černá XL

4 varianty pro
Atomic Savor Visor Stereo černá

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAtomic

Popis

Unisex přilba Atomic Savor Visor Stereo obsahuje dvě základní věci, vaši přilbu a ochranné brýle, a udělá z nich jedno - vše v rámci mise Savor, která usnadní a zpříjemní lyžování. Přilba je postavena na jádru Holo Core, které poskytuje nejvyšší ochranu při zachování lehkosti a cool vzhledu. Nastavitelné přizpůsobení průzoru umožňuje nosit i dioptrické brýle. Technologie Stereo Lens s devíti vrstvami nabízí 100% jasnost a ochranu před oslněním a únavou očí. Výškově nastavitelný Fit System vám zajistí dokonalý komfort po celý den.

Parametry

Určeníunisex
Barvačerná
Obvod hlavy maximální65 cm
Velikost helmyXL
Obvod hlavy minimální63 cm
Typ helmyse štítem

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Lyžařské helmy Atomic

Všechny lyžařské helmy Atomic