Hlavní obsah stránky

Atmos Laddomat 22

  • Atmos Laddomat 22
Atmos Laddomat 22

ATMOS LADDOMAT 22 regulace pro kotle Atmos do 100 kW - pouze do vyprodání zásob!       Laddomat 22 svou konstrukcí nahrazuje klasické zapojení z jednotlivých dílů. Skládá se z litinového tělesa, termoregulačního ventilu, čerpadla, zpětné klapky, kulových ventilů a teploměrů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuATMOS

Popis

ATMOS LADDOMAT 22 regulace pro kotle Atmos do 100 kW - pouze do vyprodání zásob!       Laddomat 22 svou konstrukcí nahrazuje klasické zapojení z jednotlivých dílů. Skládá se z litinového tělesa, termoregulačního ventilu, čerpadla, zpětné klapky, kulových ventilů a teploměrů. Při teplotě vody v kotli 78°C otevře termoregulační ventil přívod ze zásobníku. Zapojení s Laddomatem 22 je podstatně jednodušší, a proto Vám ho můžeme jen doporučit. K armatuře Laddomat 22 je dodávána náhradní termopatrona na 72°C.

Parametry

Produktové čísloP0222

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ostatní příslušenství pro vytápění ATMOS