Hlavní obsah stránky

ASUS ROG Ally RC71L-NH019W

Herní konzole ASUS ROG Ally RC71L-NH019W s OS Windows 11 Home, 512 GB SSD a procesorem AMD Ryzen Z1 umožní inovativní hraní her. ASUS přináší inovativní způsob hraní her s moderní kapesní konzolí, která obsahuje nejnovější komponenty, vysoký výkon a moderní operační systém Windows 11 Home.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuASUS

Popis

Herní konzole ASUS ROG Ally RC71L-NH019W s OS Windows 11 Home, 512 GB SSD a procesorem AMD Ryzen Z1 umožní inovativní hraní her. ASUS přináší inovativní způsob hraní her s moderní kapesní konzolí, která obsahuje nejnovější komponenty, vysoký výkon a moderní operační systém Windows 11 Home. Díky svým kompaktním rozměrům a hmotnosti pouhých 608 gramů je dokonalým společníkem, ať už jste kdekoli. Snadno se vejde do každé tašky nebo kabelky, takže si můžete užívat hodiny hraní nejen doma, ale i na cestách.

Parametry

Druh konzolekapesní
Připojení k internetuano
Propojení s online herní distribucíano
Slot na paměťovou kartuano
Kapacita512 GB
Přiložená hrane
Počet joysticků v balení1
Produktové čísloRC71L-NH019W

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné