Hlavní obsah stránky

Apple Watch Series 6 40 mm

Šestá série populárních chytrých hodinek Apple Watch ve velikosti 40 mm přichází s revolučním senzorem, který zastává funkci EKG vyšetření a pomocí aplikace vám zobrazí všechny vitální informace o vašem srdci, včetně hladiny kyslíku v krvi. Hodinky se tak stanou skvělým společníkem na vaší cestě za zdravějším a aktivnějším životním stylem.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Šestá série populárních chytrých hodinek Apple Watch ve velikosti 40 mm přichází s revolučním senzorem, který zastává funkci EKG vyšetření a pomocí aplikace vám zobrazí všechny vitální informace o vašem srdci, včetně hladiny kyslíku v krvi. Hodinky se tak stanou skvělým společníkem na vaší cestě za zdravějším a aktivnějším životním stylem.

Klíčové vlastnosti
  • stále zapnutý Retina displej
  • GPS
  • aplikace EKG
  • oznámení o pomalém, rychlém a nepravidelném tepu
  • aplikace Saturace kyslíkem
  • voděodolnost 50 m

Moderní chytré hodinky Apple Watch Series 6

Apple ví, že hladina kyslíku v krvi je důležitým údajem pro sportovce. Proto vyvinul chytré hodinky, které disponují senzorem a aplikací, umožňující vyhodnocení tohoto údaje. Stejně tak Apple Watch Series 6 sledují váš tep a upozorní vás, pokud je moc vysoký nebo nízký. Navíc jsou stylové a na výběr budete mít z celé řady barevných řemínků.

Apple Watch Series 6
Řemínky na míru

Hliníkové pouzdro hodinek je vyrobeno ze 100% recyklovatelného materiálu a doplňuje ho řemínek z pružné silikonové gumy. Řemínek se snadno sundavá i nandavá a je tak pohodlný a lehký, že doslova přiroste k vaší kůži. Pro Series 6 je k dispozici celá škála řemínků různých barev, takže si vybere úplně každý. Přizpůsobit si samozřejmě můžete i ciferník, přesně podle vaší nálady nebo vašich oblíbených aktivit.

EKG vyšetření v hodinkách

V hodinkách Apple Watch Series 6 najdete aplikaci EKG, která dokáže zjistit řadu údajů o činnosti vašeho srdce, a to bez nutnosti komplexního lékařského vyšetření. Elektrody, které jsou integrované v korunce hodinek, dokáží snímat elektrické impulzy srdce. Jednoduše přiložíte prst a aplikace vám vygeneruje elektrokardiogram podobný tomu lékařskému. Senzor dokáže dokonce zachytit srdeční arytmie.

Hladina kyslíku v krvi

Dalším důležitým údajem o zdraví jedince je hladina kyslíku v krvi, která je ukazatelem celkové kondice. S chytrými hodinkami Apple Watch Series 6 si můžete tuto hladinu změřit jednoduše pomocí senzoru a aplikace, která ji snímá i na pozadí a údaje uchovává pro celkový přehled vašeho stavu. A jak to funguje? Uvnitř hodinek se nachází barevné LED diody, které dokážou prosvítit cévy na zápěstí a změřit množství odraženého světla. Na základě toho vyhodnotí barvu krve, která vypovídá o hladině kyslíku v ní.

Apple Watch Series 6
Přehled o vašem spánku

Bez dostatečného a kvalitního spánku prostě nejde podávat ten nejlepší sportovní výkon. Aplikace Spánek vám pomůže chodit pravidelně spát ve stejnou dobu a dokonce i sleduje průběh vašeho spánku. Vše pak přehledně vyhodnotí a informuje vás o každé noci a kvalitě spánku, jaké jste dosáhli.

Ideální společník pro všechny sporty

Apple Watch Series 6 se stanou parťákem pro všechny sportovce. Ať už rádi běháte, plavete, cvičíte jógu nebo jezdíte na kole, Series 6 bude sledovat každou vaši činnost. Navíc jsou voděodolné do 50 metrů, takže s nimi můžete bez obav plavat. Ani při výšlapech do výšek vás hodinky nezklamou; zabudovaný výškoměr sleduje změny nadmořské výšky, a to jak venku, tak i uvnitř. Retina displej zůstává neustále zapnutý a bude vás tak informovat o průběhu cvičení i bez nutnosti zvednout ruku. Displej je také 2,5krát jasnější a dosahuje tak dobré viditelnosti i na ostrém slunci.

Čas na zábavu

Po každém vyčerpávajícím tréninku je čas na odpočinek. S hodinkami Apple Watch Series 6 můžete poslouchat hudbu pomocí Apple Music, kde najdete výběr více než 70 miliónu písniček. Stačí nasadit AirPody a můžete si užívat vaše oblíbené skladby. Aplikace Aktivity vás zase vyburcuje, pokud budete sedět příliš dlouho. Svoje údaje si můžete sdílet i s rodinou a přáteli a vzájemně se v aktivitě podporovat a soutěžit mezi sebou.

Spojení se světem

V chytrých hodinkách Apple Watch Series 6 samozřejmě nechybí řada moderních funkcí pro komunikaci se světem. Z pohodlí vašeho zápěstí můžete volat i odepisovat na zprávy a nastavit si oznámení, která vám připomenou třeba schůzky. S hodinkami můžete i provádět bezkontaktní platby přes aplikace Apple Pay. A díky mapám se nikdy neztratíte a hodinky vás budou bezpečně navigovat.

Parametry

Velikost displeje1,6"
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie266 mAh
Hmotnost30,8 g
Rozlišení324 x 394

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Apple

Všechny chytré hodinky Apple