Hlavní obsah stránky

Apple iPhone 15 Pro Max

Apple iPhone 15 Pro Max nabízí titanovou konstrukci, díky které je telefon pevnější a lehčí a rámečky okolo displeje tenčí. Vysoce výkonný čip A17 Pro disponuje až 4× rychlejším sledováním paprsku než jeho předchůdce.

Vybrat variantu (12)

Apple iPhone 15 Pro Max 512 GB přírodní titan

12 variant pro
Apple iPhone 15 Pro Max

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Mobilní telefon Apple iPhone 15 Pro Max

159,9 mm x 76,7 mm x 8,25 mm
výška x šířka x tloušťka

 • 48 MPx
 • 6,7"
 • iOS
 • bezdrátové nabíjení
 • voděodolný
 • NFC čip
 • dual SIM (nano SIM, eSIM)
 • bluetooth

Apple iPhone 15 Pro Max nabízí titanovou konstrukci, díky které je telefon pevnější a lehčí a rámečky okolo displeje tenčí. Vysoce výkonný čip A17 Pro disponuje až 4× rychlejším sledováním paprsku než jeho předchůdce. Díky tomu iPhone 15 Pro Max poskytuje hladší grafiku a výrazné vylepšení zážitku při hraní her.

Klíčové vlastnosti
 • 6,7" Super Retina XDR displej
 • Periskopický teleobjektiv
 • Procesor A17 Pro
 • Rozhraní Dynamic Island
 • USB-C konektor

Odolný a výkonný Apple iPhone 15 Pro Max 512 GB

Model 15 Pro Max zaujme obrazovkou s maximálním jasem 2 000 nitů s adaptivní obnovovací frekvencí až 120 Hz. Na zadní straně najdete tři fotoaparáty, díky kterým můžete pořizovat 12Mpx, 24Mpx nebo 48Mpx fotografie. Zoom objektiv zvládá až pětinásobné zvětšení. Navíc oproti iPhone 15 Pro disponuje periskopickým teleobjektivem. Oproti základnímu iPhonu 15, který používá procesor A16 Bionic, zase disponuje iPhone 15 Pro Max výkonnějším procesorem A17 Pro s 3nm EUV technologií.

iPhone 15 Pro Max
Titanová konstrukce

Skleněná záda doplňuje rámeček z leteckého titanu vázaný na hliníkovou kostru ze 100% recyklovaného hliníku. Titan patří k extra lehkým a zároveň odolným kovům. Větší odolnost zajišťuje certifikace IP68, která zajišťuje ochranu před politím, vodou a prachem. Displej pak vydrží více díky sklu Ceramic Shield.

Čip A17 Pro
Čip A17 Pro

Zvládá akcelerované sledování paprsku, které je čtyřikrát rychlejší než čistě softwarové sledování, využijete při hraní her nebo používání graficky náročných aplikací. Čip využívá 3 nm architekturu a 6jádrové CPU a GPU spolu s 16jádrovým Neural Engine. Výsledný výkon je tak ještě vyšší než u základní řady iPhone 15.

iPhone 15 Pro Max
Super Retina XDR

Displej telefonu iPhone 15 Pro Max ve velikosti 6,7" s OLED technologií dosahuje vysokého jasu až 2 000 nitů a kontrastního poměru 2 000 000:1. Technologie ProMotion zajišťuje adaptivní obnovovací frekvenci od 10 do 120 Hz. Funkce Stále zapnutého displeje trvale zobrazuje užitečné informace jako čas nebo různé widgety, aniž byste se museli dotýkat displeje.

iPhone 15 Pro Max
Fotosoustava se snímačem 48 megapixelů

Hlavní quad-pixelový 48Mpx fotoaparát umožňuje pořizovat detailní fotky i při slabém světle, což nejvíce pocítíte při pořizování portrétů. Hlavní fotoaparát doplňuje ještě 12Mpx utraširoký fotoaparát a 12Mpx teleobjektiv. Technologie Photonic Engine prospívá nejen portrétům, ale i nočním záběrům.

iPhone 15 Pro Max teleobjektiv
Periskopický teleobjektiv s tetraprizmou

Zachyťte vzdálené scenérie z velké dálky s 5 x optickým zoomem 120mm teleobjektivu. Funguje na principu tetraprizmy, což je skleněný hranol se čtyřnásobným odrazem světla. Doplňuje to 3D optická stabilizace obrazu s posuvem snímače ve všech třech směrech. Stabilizační systém zvládá až 10 000 mikroúprav za sekundu.

Dynamic Island

Modul fotoaparátu na přední straně telefonu obklopuje bublina Dynamic Island. Využijte ji jako rozšíření notifikační lišty. Dokáže zobrazovat stav nabití sluchátek, příchozí hovor či poskytnout informace o hrající skladbě. Potěší vás její schopnost rozdělení, pokud se objeví dvě důležité věci naráz.

iPhone 15 Pro Max tlačítko akce
Tlačítko Akce

Tlačítko Akce na levém boku funguje jako zkratka k oblíbeným funkcím. Nastavíte si pro něj vlastní akci – spustí fotoaparát, nahraje hlasový záznam, rozsvítí svítilnu nebo přehraje muziky. Ve výchozím nastavení tlačítko slouží k přepínání mezi hlasitým a tichým vyzváněním.

iPhone 15 Pro Max
Tísňové volání a detekce autonehody

iPhone 15 Pro Max umí detekovat vážnou autonehodu a sám přivolá pomoc, když sami nemůžete. Díky snímačům prudkých změn rychlosti, pohybu a tlaků detekuje iPhone 15 Pro Max krizovou situaci a dokáže automaticky vytočit linku 112, informovat nouzové kontakty a zobrazit GPS polohu.

USB-C iPhone 15 Pro Max
Rozhraní USB-C a výdrž baterie

Poprvé Apple vybavil iPhone konektorem USB-C, takže zařízení je kompatibilní s nabíječkami pro telefony s operačním systémem Android nebo s iPady a MacBooky. Díky podpoře USB 3 budete přenášet soubory až 20× rychleji. Při přehrávání videa můžete očekávat výdrž baterie až 29 hodin. Nabíjet můžete také bezdrátově pomocí MagSafe, která se prodává zvlášť.

Obsah balení
 • iPhone 15 Pro Max
 • USB-C nabíjecí kabel

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mobilní telefony Apple

Všechny mobilní telefony Apple