Mobilní telefon Recenze Apple iPhone 11

Recenze Apple iPhone 11

Apple iPhone 11 navazuje na populární modely předešlé generace iPhone X a přináší řadu novinek, které najdete také v modelech iPhone 11 Pro. Především je to nekompromisní výkon čipu A13 Bionic, skvělé funkce fotoaparátů pro snímky, videa a selfie, prodloužená výdrž baterie a další funkce. Klíčové vlastnosti - Výkonný čip A13 Bionic - chytrý duální fotoaparát - Liquid Retina HD displej - certifikace IP68 Chytrý telefon Apple iPhone 11 iPhone 11 přišel s vylepšeným duálním fotoaparátem, ve kterém byl teleobjektiv z modelu XS nahrazen ultraširokoúhlým objektivem. S širokým zorným polem se vám do záběru vejde vše a nic vám neunikne.

Porovnat ceny od 9 130 Kč

SMARTmania.cz27. září 2019
SMARTmania.cz

Apple iPhone 11 navazuje v designu na loňský model iPhone Xr. Jedninou výraznou změnou ve vzhledu je nový čtvercový fotomodul na skleněných zádech. V něm se ukrývá velmi kvalitní 12Mpx fotoaparát a druhý širokoúhlý snímač. iPhone 11 vyniká i vysokým výkonem a skvělou hardwarovou výbavou.

výborné zpracování, voděodolnost IP68

kvalitní fotoaparát s nočním režimem

perfektní záznam videa

vysoký výkon, hardwarová výbava

optimalizace systému iOS 13, tmavý režim

blesková autentizace skrze Face ID

spousta barevných variant

podpora rychlého a bezdrátového nabíjení

design už trochu nudí

tlusté rámečky okolo displeje

pomalá nabíječka v balení

Face ID nefunguje naležato

během natáčení nelze přepínat mezi fotoaparáty

průměrná výdrž baterie

Skvělá výdrž baterie pěkné fotky Rychlost Vše

Nic

Varianta 128 GB bílý
Registrovaný uživatel25. července 2021

krásné fotky bez složitého nastavování, bezproblémový provoz (žádné zasekávání či pomalost), na iphone jsem byla zvyklá, takže snadné ovládání. mám ho v podstatě místo foťáku.

zatím mě nic nenapadá, kromě nutnosti dokoupit si adaptér, sluchátka apod. v balení je pouze kabel. a že je velký do ruky (na focení jednou rukou...)...ale to už jsou dnes všechny mobily.

z mobilu mám radost, nutno říct, že jsem na něj přešla z 4S, takže asi ani zklamaná být nemůžu a neumím porovnat s jinými, nicméně přesvědčilo mě, když jsem jej viděla na živo a prošla si všechny recenze a srovnávačky s jinými v podobné kategorii.

Varianta 64 GB zelený
Registrovaný uživatel24. března 2020

+ výkon + foťák + iOS

- cena - okraje okolo displeje - vyšší váha

Registrovaný uživatel20. dubna 2020

ideální velikost výkonu na rozdávání skvělé fotky intuitivní ios no prostě Apple

Trochu cena, ale v porovnání délky podporya uzitnosti stroje je cena odpovídající.

Jednoduše spokojenos.

Registrovaný uživatel24. října 2019
Recenze

Dlouhý úvod není ani potřeba. iPhone 11 byl nyní už všude a dobře ho znáte, chcete se jen ujistit i tady, jestli je to vážně dobrá koupě. Takže bez dalších okolků, ano. Právě tenhle levnější model je ten iPhone, který byste měli koupit, pokud chcete letos ten vůbec nejvýhodnější iPhone. Design a zpracování Ano, byť jsou tu tři mínusy, přičemž všechny se týkají přední strany, tak je tohle iPho...

Více na
Mobilenet7. října 2019
Mobilenet

Již tradičně Apple i letos představil dvě hlavní linie iPhonů: dražší a levnější. Záměrně neříkáme dostupnější, protože startovní cenovka 21 tisíc korun za dnes testovaný iPhone 11 rozhodně není pro každého. V přímém srovnání jde však o slevu 9 tisíc korun, a tak se nabízí otázka, kde všude musel výrobce šetřit. Nejen na to vám odpoví tato recenze.

výkon bez kompromisů

výdrž baterie

vylepšený fotoaparát a videokamera

mnoho zajímavých barevných variant

zpracování, hliníkový rám tolik neklouže

displej neprošel žádnou inovací

velmi skromné základní balení

stále vysoká cena

Více na Mobilenet
jiribelavsky24. prosince 2023

Zákaznícky servis

Čekání ve frontě na vyzvednutí a zaplacení na pobočce

Registrovaný uživatel13. září 2023

rychlý, super fotky a velikost taky dostačující

cena

super telefon

Registrovaný uživatel25. ledna 2022

Kondice baterie 100%

Dvě dost viditelné rýhy na displeji. Které nebyli napsány, když jsem telefon pořizovala.

Registrovaný uživatel11. prosince 2021

Objednávka zrušena, ale stále chodí dotazy ohledně spokojenosti s výrobkem…

Registrovaný uživatel27. listopadu 2021

Telefon je sám o sobě dobrý. Plně funkční. Žádný technický problém.

Balení obsahuje jen nabíjecí kabel bez adaptéru. Telefon mi od ispace dodnes nepřišel. (objednán byl asi před měsícem) a zprávy o objednávce taky žádné. Telefon jsem objednal na DATARTu a za dva dny byl doma.

Registrovaný uživatel20. října 2021

Když jsem si mobil objednavala, tak mi napsali, ze vše proběhlo úspěšně, ale za par dni mi volali ze uz jsou všechny mobily typu IPhone 11 žlutý pryč, takže to me dost nastvalo

Varianta 64 GB žlutý

Chválím

Varianta 64 GB bílý
ota.sdk1. ledna 2024

Docela dobrý

Po týdnu používání už se zakousl a nefunguje

olegneit24. prosince 2023

Vynikající