Hlavní obsah stránky

Apple AirTag

Konec ztraceným klíčům a dalším věcem díky Apple AirTag. Je to chytrá pojistka, která vás správně nasměruje, stačí ji připnout k vybranému předmětu a vždy ho najdete.

Vybrat variantu (2)

Apple AirTag 1 ks

2 varianty pro
Apple AirTag

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Konec ztraceným klíčům a dalším věcem díky Apple AirTag. Je to chytrá pojistka, která vás správně nasměruje, stačí ji připnout k vybranému předmětu a vždy ho najdete.

Klíčové vlastnosti
  • výdrž baterie 12 měsíců
  • Bluetooth
  • voděodolnost
  • spárování s aplikací

Praktický lokátor Apple AirTag

Apple AirTag vám pomůže najít ztracené věci, ať už jsou ve vaší blízkosti, například ztracené klíče v domácnosti, nebo na druhé straně města. Tato vychytávka funguje na základě lokalizačního Bluetooth čipu a v případě větší vzdálenosti se do hledání zapojí okolní Apple zařízení. Vše se děje šifrovaně a bez ztráty soukromí.

lokátor Apple AirTag
Stačí prozvonit

Chystáte se ven, hledáte peněženku a klíče, ale nemůžete je najít. Je vám to povědomé? Pokud budou klíče nebo peněženka opatřeny AirTagem, můžete na tuto situaci zapomenout. Stačí použít aplikaci v telefonu, zvolit hledaný předmět a integrovaný reproduktor se postará, aby se AirTag na věci ozval. Bude-li se ukrývat někde poblíž, stačí jít za zvukem.

lokátor Apple AirTag
Aplikace vás navede

Pokud se k AirTagu přiblížíte, aplikace v telefonu vás dokáže navést naprosto přesně pomocí ukazatele směru v podobě šipky a odpočtu vzdálenosti. Je to díky integrované ultraširokopásmové technologii, která ztracený předmět lokalizuje a převede do telefonu.

lokátor Apple AirTag
Odolné provedení

AirTag je voděodolný, protože splňuje podmínky pro certifikaci IP67. Neuškodí mu pád do kaluže, ani polití. Energii mu dodává vyměnitelná knoflíková baterie CR2032, jejíž životnost činí až 12 měsíců. Tyto technické specifikace dělají z AirTagu praktický lokátor s dlouhou výdrží.

Funguje i na dálku

Pokud zapomenete batoh na druhém konci města, není problém ho přesně zaměřit. Stačí, že je opatřený AirTagem, který vyšle signál a vy ho pomocí služby Najít rychle vypátráte. K tomu vám pomohou okolní Apple zařízení, která AirTag rozklíčují. Vše se přitom odehrává při maximálním zabezpečení a šifrování. Nemusíte mít obavy o vaše soukromí.

Parametry

Bluetoothano
Hmotnost11 g
Výdrž baterie365 dnů

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné