Hlavní obsah stránky

Animal Crossing: New Horizons Nintendo Switch

Vydejte se na opuštěný ostrov, který se stane vaším druhým domovem. Kultovní série Animal Crossing přichází se zcela novou hrou New Horizons, která hráči otevírá svět plný tvoření, pěstování a teraformace celého ostrova, spolu s řadou známých zvířecích postaviček, které se stanou vašimi novými přáteli.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNintendo

Popis

Vydejte se na opuštěný ostrov, který se stane vaším druhým domovem. Kultovní série Animal Crossing přichází se zcela novou hrou New Horizons, která hráči otevírá svět plný tvoření, pěstování a teraformace celého ostrova, spolu s řadou známých zvířecích postaviček, které se stanou vašimi novými přáteli.

Klíčové vlastnosti
  • simulace života
  • anglická lokalizace
  • online a multiplayer režim
  • podpora Amiibo

Idylická simulace Animal Crossing: New Horizons

Celosvětově populární série Animal Crossing od japonského studia Nintendo poprvé spatřila světlo světa v roce 2001. Jejím cílem bylo dát hráči možnost úniku od stresující reality a ponořit se do světa plného možností a nových přátel. Hra New Horizons v této tradici pokračuje a zavede vás tentokrát na opuštěný ostrov, který si postupně přetvoříte k obrazu svému. Exkluzivní hra pro Nintendo Switch se stane vaším novým domovem.

Animal Crossing: New Horizons
Tom Nook Inc. vás vítá na ostrově

Na začátku hry si vytvoříte vlastní postavu, se kterou se vydáte na tropický ostrov v rámci projektu od Tom Nook Inc., společnosti vlastněné mývalí skupinkou. Tom Nook vám poskytne vše potřebné do začátku vašeho nového ostrovního života a vy se můžete pustit do prozkoumávání idylického světa kolem, který je tím perfektním odpočinkem od reality. Ve hře budete vyrábět nábytek, stavět domky pro zvířecí obyvatele, pěstovat ovoce a květiny a později i bořit útesy a vytvářet řeky.

Animal Crossing: New Horizons
Nepřeberné množství úprav

New Horizons vás nechá upravit si nejen váš domek, ale i celý ostrov přesně podle vašich představ. K dispozici budete mít obrovské množství předmětů, které budete buď kupovat, nebo si je rovnou vyrábět a dokonce i měnit jejich barvy. Ty dodají vašemu ostrovu osobní kouzlo a zároveň zvednou jeho hodnocení ostatními zvířecími obyvateli a návštěvníky.

Animal Crossing: New Horizons
Poklidný život na ostrově

Hra se zaměřuje hlavně na simulaci života, s prvky zahradničení, tvoření a sbírání surovin. Můžete ale i chytat hmyz, rybařit, vykopávat fosilie a doplňovat tak sbírku živočichů, které věnujete muzeu. Za každou činnost, kterou budete provádět, pak budete odměněni achievementy, které slouží zároveň i jako měna pro získání ještě více doplňků pro váš ostrov. Ve vaší osadě se postupně otevřou krámky a otevře se také možnost přetvořit celou strukturu ostrova, od řek až po útesy.

Animal Crossing: New Horizons
Zvířecí kamarádi

Do vaší vesničky, která se bude postupně měnit v prosperující město, se nastěhuje až 10 zvířecích kamarádů. K dispozici je 402 obyvatel, kteří se k vám dostanou většinou náhodně. Mohou ale navštívit i kemp na vašem ostrově, kam si můžete přivolat specifickou postavu přes Amiibo karty. Ať už se k vám dostanou jakkoliv, zvířátka si zamilujete díky jejich roztomilým hláškám a pozornosti, kterou vám budou věnovat.

Animal Crossing: New Horizons
Roční období

Hra časově kopíruje reálný svět. Každý herní den odpovídá tomu v našem světě, a spolu s východem a západem slunce dochází i ke změně ročních období přesně podle oblasti, ve které žijete. Každé období s sebou přináší jiné živočichy k objevení a specifické předměty, takže vás hra jen tak neomrzí. V průběhu roku bude docházet i ke spoustě slavnostních událostí, jako třeba Velikonoce či Vánoce.

Pozvěte přátele na návštěvu

Pokud máte předplacený Nintendo online režim, můžete svůj ostrov sdílet i s přáteli, a to jak lokálně, tak i online. Multiplayer poskytuje možnost pozvat až 8 přátel ve stejnou chvíli. Společně můžete na vašem ostrově chatovat, vyměňovat si ovoce a květiny specifické pro každý ostrov, nebo navštívit ostrov někoho jiného.

Parametry

ESRB ratingE
Minimální místo na pevném disku10,2 GB
Česká lokalizacebez české lokalizace
Hodnocení PEGI3
Žánrsimulátory
Multiplayernezáleží

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro Nintendo Switch Nintendo

Všechny hry pro Nintendo Switch Nintendo