Hlavní obsah stránky

Amica KGCR 387100R

Kombinovaná chladnička Amica KGCR 387100R se díky preciznímu retro provedení stane chloubou vaší kuchyně. Její provoz je velmi úsporný a pomůže vám ušetřit na výdajích za elektřinu, protože spadá do energetické třídy E.

Vybrat variantu (3)

Amica KGCR 387100R červená

3 varianty pro
Amica KGCR 387100R

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAmica

Lednice Amica KGCR 387100R

181 cm x 55 cm x 61,5 cm
výška x šířka x hloubka

 • E
 • volně stojící
 • 40 dB
 • kombinovaná
 • 181 l
 • 63 l
 • samoodmrazování
 • 53 kg

Kombinovaná chladnička Amica KGCR 387100R se díky preciznímu retro provedení stane chloubou vaší kuchyně. Její provoz je velmi úsporný a pomůže vám ušetřit na výdajích za elektřinu, protože spadá do energetické třídy E.

Klíčové vlastnosti
 • objem chladničky 181 l
 • objem mrazničky 63 l
 • automatické odmrazování
 • přihrádka na ovoce a zeleninu
 • LED osvětlení
 • retro design

Kombinovaná chladnička Amica KGCR 387100R

Kromě výrazného designu, který upoutá pozornost, vás lednice Amica dostane velkým a prakticky uspořádaným prostorem pro vaše potraviny. Objem chladničky činí 181 l a mrazící část pojme 63 l. Její provoz je tichý, hladina hluku se pohybuje kolem 40 dB. Pokud by se nečekaně vypnul elektrický proud, dovede udržet teplotu potravin až 8 hodin. Tato lednice se stane nepřehlédnutelným prvkem vaší kuchyně.

Úsporný provoz

Kombinovaná chladnička Amica KGCR 387100R se může pochlubit úsporným provozem, který ušetří vaší domácnosti nemalé výdaje. Řadí se totiž do energetické třídy E. Protože chladnička pracuje 24 hodin denně, 365 dní v roce, je energetická třída klíčovým parametrem při její volbě. Vliv na spotřebu energie má i umístění lednice (neměla by stát blízko zdroje tepla) a její zaplnění. Funkce automatického odmrazování se postará o správnou izolaci a tím snižuje i nároky na spotřebu energie.

otevřená lednice Amica KGCR 387100R
Praktické uspořádání

Pro maximální využití prostoru je chladnička vybavena policemi a třemi prostornými přihrádkami ve dveřích. Svůj oblíbený nápoj vychladíte na polici určené pro lahve, která díky svým malým rozměrům nezabere mnoho místa. Ani mraznička nezaostává. Velká kapacita tří šuplíků v mrazící části poskytuje dostatek prostoru pro mražené potraviny. Nechcete skladovat ovoce a zeleninu mezi ostatními potravinami? Pak jistě využijete zvláštní přihrádku v chladící části. Jedná se o praktické místo, které zabraňuje míchání aromatických látek od ostatních potravin. Kombinovaná chladnička Amica dokáže udržet ovoce a zeleninu v tomto prostoru déle uchovanou a vždy čerstvou.

Chytré funkce a jednoduché ovládání

Lednice Amica je vybavena celou řadou praktických funkcí, které oceníte při jejím používání. Dovede automaticky odmrazovat, díky čemuž zamezí tvorbě ledu na vnitřních stěnách. To vede k úspoře energie a vašemu pohodlí. Chladnička je vybavena LED osvětlením, pomocí kterého budete mít přehled o uspořádaných potravinách. Optimální nastavení teploty uvnitř chladničky a mrazničky je velmi jednoduché a zvládne je každý. Pomocí otočného knoflíku plynule nastavíte chladící výkon, aniž byste museli upravovat teplotu. Stačí si vybrat z předem definovaných úrovní chlazení. Vaše potraviny tak budou vždy uchovány v ideálních podmínkách.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Lednice Amica

Všechny lednice Amica