Měřítko 1:10, typ motoru elektromotor, maximální rychlost 18 km/h, připravenost modelu RTR, osvětlení modeluRC model auta v měřítku 1:10 je navržen pro náročné terénní podmínky a nabízí kombinaci výkonu, preciznosti a detailního zpracování. S maximální rychlostí 18 kilometrů za hodinu je vhodný pro začátečníky i pokročilé uživatele.
Informace o Amewi AMXRock Caballo Crawler RTR 1:10
Popis
RC model auta v měřítku 1:10 je navržen pro náročné terénní podmínky a nabízí kombinaci výkonu, preciznosti a detailního zpracování. S maximální rychlostí 18 kilometrů za hodinu je vhodný pro začátečníky i pokročilé uživatele. Model je vybaven elektromotorem, který zajišťuje plynulý chod a dostatečnou sílu pro překonávání překážek.
Díky portálovým nápravám s kovovými převody a hnacími hřídeli CVD zvládne model jízdu v kamenitém, písečném či zabláceném terénu. Zvýšená světlá výška a odolné komponenty umožňují plynulý pohyb i v náročných podmínkách. První rychlostní stupeň a uzamčené diferenciály zajišťují excelentní stoupavost, zatímco druhý rychlostní stupeň přidává rychlost tam, kde je zapotřebí.
Model je vybaven funkčním LED osvětlením, které zahrnuje ukazatele v zrcátkách, brzdová a zpětná světla i střešní osvětlení. Osvětlení lze ovládat pomocí dálkového ovladače, což zvyšuje realističnost jízdy. Lanový naviják s vysokým točivým momentem je integrován pod karoserii a umožňuje vyproštění v případě potřeby.
Model je dodáván v provedení RTR, tedy připraven k jízdě po doplnění potřebných baterií. Velká přihrádka na baterii umožňuje použití akumulátorů s kapacitou 6000–7000 mAh, což zajišťuje až dvě hodiny jízdy v kuse. Dálkový ovladač s dosahem 100 metrů a šesti kanály zajišťuje intuitivní ovládání a přesné řízení. Pro provoz je nutné doplnit čtyři mikrotužkové baterie AAA pro dálkové ovládání a vhodnou baterii s Dean připojením spolu s odpovídající nabíječkou.