Hlavní obsah stránky

Alveus Quadrix 30 FS Monarch

  • nerezový dřez Alveus Quadrix 30 FS Monarch
nerezový dřez Alveus Quadrix 30 FS Monarch

ALVEUS Quadrix 30 F Monarch kuchyňský dřez, plně vestavěný dřez, gold<br><br>Rozměr skříňky: 500 mm<br><br>Rozměry: 450 x 450 mm<br><br>Rozměr vaničky: 400 x 400 x 200 mm<br><br>Struktura povrchu: AU - gold ( zlatý)<br><br>Příslušenství v ceně: sifon<br><br>Typ montáže: F - plně vestavěný dřez<br><br>QUADRIX<br><br>Dřezy rodiny Quadrix umožňují kreativní svobodu v kuchyni. Se svým čistým tvarem a lehkým dotekem nejnovějších trendů, jsou navrženy pro ty nejnáročnější uživatele.

Vybrat variantu (2)

Alveus Quadrix 30 FS Monarch Gold

2 varianty pro
Alveus Quadrix 30 FS Monarch

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAlveus

Popis

ALVEUS Quadrix 30 F Monarch kuchyňský dřez, plně vestavěný dřez, gold<br><br>Rozměr skříňky: 500 mm<br><br>Rozměry: 450 x 450 mm<br><br>Rozměr vaničky: 400 x 400 x 200 mm<br><br>Struktura povrchu: AU - gold ( zlatý)<br><br>Příslušenství v ceně: sifon<br><br>Typ montáže: F - plně vestavěný dřez<br><br>QUADRIX<br><br>Dřezy rodiny Quadrix umožňují kreativní svobodu v kuchyni. Se svým čistým tvarem a lehkým dotekem nejnovějších trendů, jsou navrženy pro ty

Parametry

Délka45 cm
Šířka45 cm

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Nerezové dřezy Alveus

Všechny nerezové dřezy Alveus