Hořká, obsah kakaa 55 %, BIO, hmotnost 45 gČokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů té nejvyšší kvality. Poznejte nezaměnitelnou chuť pravé čokolády.
Čokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů té nejvyšší kvality. Poznejte nezaměnitelnou chuť pravé čokolády. Jemně praženo, mleto žulovými kameny, temperováno, s láskoou baleno.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 94%
Hodnocení: 94%
20 recenzí
5
16x
4
2x
3
2x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Registrovaný uživatel6. června 2022
Hodnocení: 60%
Jemná konzistence
Kokos není téměř cítit
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel13. března 2022
Hodnocení: 60%
Zklamání. Za tu cenu to nestojí.
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel5. ledna 2022
Hodnocení: 100%
Mám ráda hořkou čokoládu a na tuto jsem četla jen samou chválu. Je velmi jemná, chuťově moc dobrá, taková heboučká :-). Je poznat, že se vyrábí z kvalitních surovin.
Malé množství za vysokou cenu
Čokoláda je vynikající, ale malá a drahá, ale pokud rádi investujete do dobrého jídla, tak je to správná volba. Holt za kvalitu se platí
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel15. října 2021
Hodnocení: 100%
Vyboena cokolada, zadny preslazeny hnus
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel11. ledna 2021
Hodnocení: 100%
jemná chuť, čokoládové pohlazení
znám ji, Ajala je vyzkoušená kvalita s příjemnou chutí a za dobrou cenu