Přírodní produkt Recenze Advance Nutraceutics Renovix 60 cps.

Recenze Advance Nutraceutics Renovix 60 cps.

Renovix je přírodní doplněk stravy. Obsahuje unikátní kombinaci 12 aktivních látek: L-methionin, Extrakt z přesličky, Extrakt z pivovarských kvasnic, Rakytník, Kopřiva douvodomá, Aloe vera, Koenzym Q10, Taurin, Niacin, Biotin, Vitamin E a Zinek. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Registrovaný uživatel23. března 2022

Hodně mi pomohl,když mi po covidu začaly padat šíleně vlasy

Registrovaný uživatel3. srpna 2022

Všem doporučuji, opravdu skvělý přípravek!

Gabriela13. února 2024

Užívám jednu kapsli ráno a jednu večer. Mám za sebou dva měsíce užívání a vidím zlepšení. Vlasy padají míň a objevily se podrosty. Objednám si další dvě dávky a budu pokračovat v užívání.

Registrovaný uživatel19. srpna 2023

Nevim,zkoušim asi rok,možna trochu pomáhá

Registrovaný uživatel8. srpna 2023

Produkty firmy Advance užíváme dlouhodobě - máme dobrou zkušenost, "fungují". Doporučuji! Konkrétně Renovix zcela zastavil vypadávání vlasů po covidu, velmi zásadně pomohl. Beru dosud jednu kapsli denně.

Žádné zjištěné.

S Renovixem i dalšími doplňky firmy Advance maximální spokojenost.

Registrovaný uživatel9. července 2023

Zatím nemohu hodnotit, koupila jsem dceři. Užívá teprve krátkou dobu. Koupila jsem po shlédnutí dobrých recenzí.

Registrovaný uživatel24. srpna 2022

Používám měsíc a zatím nepozoruji změny.

Registrovaný uživatel4. srpna 2022

Několik let mám období ,kdy mám problémy s vlasy. Jsem přesvědčena, že se mi po advantixu kvalita i hustota vlasů zlepší.

Produkt by mohl být o něco levnější

Registrovaný uživatel31. prosince 2021

Zakoupeno na doporuceni,po 2 měsících užívání,vlasy zhoustly a to viditelně,měla jsem i nadměrnou tvorbu lupů,i to se zlepšilo,i když ne zcela.

Žádné

Registrovaný uživatel24. února 2022

Dceřiný vlasy byly všude. Po tabletkach se stav zlepšil.

Registrovaný uživatel26. září 2021

mě vyhovuje

Registrovaný uživatel6. června 2022

Používala jsem i dříve a nyní se k tomuto výrobku vrátila, doporučuji, opravdu mi přijde, že to k lepšímu vzhledu a objemu vlasů pomáhá.

Registrovaný uživatel25. června 2022
irena18. března 2024