Recenze Advance Nutraceutics Garsin 60 tbl.

Recenze Advance Nutraceutics Garsin 60 tbl.

Garsin obsahuje kombinaci přírodních látek, které podporují metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Jedná se o přírodní přípravek určený k podpoře při hubnutí jako doplněk k fyzické aktivitě a vhodnému jídelníčku, které jsou samozřejmě základem. Základní složkou Garsinu je Garcinia cambogia, která obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hydroxycitronové. Další aktivní látky C.L.A., L-karnitin, zelená káva, acai berry, zelený čaj, citrus aurantium a vitamin C doplňují složení Garsinu pro maximální synergický efekt.

Registrovaný uživatel3. března 2020

Po týdnu užívání kila šli dolů měla jsem 3dole po tydnu a po dvou měsících užívání 15kg dole chce to jen omezit sladký a víc pohybu

Mohu jen doporučit

Registrovaný uživatel2. února 2023

Opravdu pomáhá! Prakticky hned zabral. Beru 2x denně a několkrát za den se měřím a tlak je stabilní.

Jelkož se jedá o přírodní doplněk, dá se užívat stále, takže já u užívání rozhodně zůstanu.

Registrovaný uživatel20. června 2022

Tento produkt znám a jsem naprosto spokojená

Registrovaný uživatel10. září 2019

Klady žádné

Žádný efekt

Vyhozené peníze

Registrovaný uživatel15. července 2022

Krátká doba užívání. Úbytek váhy nižší než byl předpoklad.

Registrovaný uživatel30. května 2022

Užívám půl roku, dobře snižují chuť na sladké, snáším je dobře bez vedlejších účinků, důležité je neužívat večer, protože pak snižuje kvalitu spánku. Je mi přes 50, bez Garsinu jsem i při intenzivním pohybu jednu hodinu denně nezhubla, s přípravkem za stejných podmínek se mi podařilo za dobu užívání zastavit přibírání a zhubnout cca 2kg. Pokud potřebujete váhu hlídat a lehce korigovat , přípravek mohu doporučit .

za mě spokojenost

Registrovaný uživatel25. dubna 2022

Pomáhá.

Registrovaný uživatel18. dubna 2021

slukova.eliska27. února 2024

již jsem ho měla a jsem spokojená

jana153220. ledna 2024

Tento produkt Advance Nutraceutics Garsin 60 tbl.je výborný prostředek na hubnutí/mám vyzkoušeno na svých kamarádkách i na své své sestře/,už jsem si jej objednávala několikrát a vždy byl OPRAVDU ÚČINNÝ PROSTŘEK A LÉK NA HUBNUTÍ na výbornou cenu.Proto jej hodnotím 5 hvězdičkami a doporučuji každému,kdo chce opravdu zhubnout.

Žádné zápory jsem nesledala.

Přípravek "GARSIN"-60 tabelt,hodnotím jako velmi výborný a dostupně finačně hodnotný lék na hubnutí pro každého./pracuji ve zdravotnictví/,proto velmi dobře znám mnoho farmaceutických léčiv a léků/.Jana

eva.franceowa6. února 2024

Produkt nesplnil mé očekávání vůbec v ničem

Registrovaný uživatel29. listopadu 2023

Vyhozené peníze, nefunguje

Registrovaný uživatel9. září 2023

Jsem spokojená.

Registrovaný uživatel17. července 2023

Užívám spolu s Menoxinem. Přestaly mě bolet klouby a svaly. Zhubla jsem po třech týdnech asi 4 kg díky bezbolestnému pohybu

Misaperut11. května 2023

Včera mi přišel dnes jsem začala užívat tak jsem zvědavá na výsledky ale chodím víc čůrat než obvykle tak snad byl Garsin dobrá volba.

Registrovaný uživatel6. dubna 2023

Bez dodržování dietního režimu neúčinný. Napomáhá detoxikaci.pri hubnutí.

Žádné.

Registrovaný uživatel28. ledna 2023

Zatim nic

Zatim nic

Absekretariat2. ledna 2023

Nic

Na mě nemá vůbec žádný účinek

Registrovaný uživatel14. prosince 2022

Já na něj nedám dopustit, opravdu mi pomáhá. Koupila jsem opakovaně.

Registrovaný uživatel21. srpna 2022

Jsem s tímto produktem spokojená.