Nízké, syntetika, velikost nohy (EU) 45 1/3, černá, sportovníPánské tenisky adidas VS Pace disponují svrškem ze syntetického nubuku. Na vnější straně nohy vynikají kontrastní tři proužky, zatímco na vnitřní straně jsou 3 proužky nenápadně perforované.
Pánské tenisky adidas VS Pace disponují svrškem ze syntetického nubuku. Na vnější straně nohy vynikají kontrastní tři proužky, zatímco na vnitřní straně jsou 3 proužky nenápadně perforované. Nechybí příjemná textilní podšívka, gumová podešev se vzhledem vulkanizované pryže a poutko na patě z popruhoviny.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 92%
Hodnocení: 92%
12 recenzí
5
9x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Registrovaný uživatel3. března 2023
Hodnocení: 100%
Mam,uz druhe do prace..
Spokojenost ,maximalni
Varianta 42 2/3
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel10. května 2022
Hodnocení: 100%
Objednávka byla pro syna. Jinou obuv si nepřál. Má již v bílé barvě a chtěl v černé. Tvrdí, že jde o super pohodlné boty, které si v budoucnu bude objednávat opakovaně.