Hlavička stránky

Vložky do bot

Výrazně zvyšují komfort, hygienu i zdravotní benefity při chůzi nebo sportu. Na trhu existuje široká škála typů a vlastností. Vybírat můžete například z antibakteriálních, ortopedických nebo sportovních vložek.

Druhy vložek

  • Celoplošné vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Pokrývají celou vnitřní plochu boty. Slouží k celkové podpoře chodidla, tlumení nárazů a zvýšení pohodlí. Mohou být speciálně tvarované pro podporu klenby, ortopedické nebo sportovní.

  • Patěnky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Malé vložky nebo polštářky umístěné v oblasti paty.** Chrání patu** před odřením, otlaky a puchýři, zajišťují lepší fixaci paty v botě a mohou zmírnit dopad při chůzi. Vhodné například do nových nebo tvrdých bot, často jsou gelové nebo pěnové.

  • Podpatěnky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou určené pouze pod patu.** Zvyšují výšku paty**, tlumí nárazy a mohou vyrovnávat rozdílnou délku dolních končetin. Používají se také ke zmírnění bolesti paty nebo při problémech s patní ostruhou.

  • Filtry do bot – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Jsou speciální sáčky nebo pytlíčky, které se vkládají do obuvi ve chvíli, kdy ji nenosíte – ideálně přes noc. Jejich hlavní funkcí je pohlcovat vlhkost a nepříjemné pachy, které se v botách během nošení hromadí.

Speciální materiály

  • Gelové vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou oblíbené pro svou schopnost tlumit nárazy a poskytovat měkkou oporu po celý den. Gel se přizpůsobuje tvaru chodidla, rozkládá tlak a chrání namáhané části nohy, zejména patu a přední část chodidla.
  • Vložky s paměťovou pěnou – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Paměťová pěna je materiál, který reaguje na teplo a tlak, díky čemuž se vložka přizpůsobí tvaru chodidla. Vložky z paměťové pěny poskytují vysoký komfort, rovnoměrně rozkládají tlak a tlumí nárazy. Jsou vhodné pro každodenní nošení, dlouhé stání i sportovní aktivity a často mají také antibakteriální úpravu

Termoregulační vlastnosti

  • Vyhřívané vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Obsahují integrovaný topný systém napájený bateriemi, který aktivně zahřívá chodidla i v extrémním mrazu. Vyhřívané vložky jsou ergonomicky tvarované, umožňují nastavení intenzity ohřevu a poskytují teplo po dobu několika hodin. Jsou ideální pro zimní sporty, práci venku nebo dlouhé pobyty v chladném prostředí.
  • Termo vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou určeny pro chladné počasí a zimní sporty. Jejich hlavním úkolem je udržení nohou v teple. Často jsou vyrobeny z vlny nebo jiných hřejivých materiálů, které zároveň dobře pohlcují pot a zabraňují vzniku zápachu.
Hlavní obsah stránky

Vložky do bot

Výrazně zvyšují komfort, hygienu i zdravotní benefity při chůzi nebo sportu. Na trhu existuje široká škála typů a vlastností. Vybírat můžete například z antibakteriálních, ortopedických nebo sportovních vložek.

Druhy vložek

  • Celoplošné vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Pokrývají celou vnitřní plochu boty. Slouží k celkové podpoře chodidla, tlumení nárazů a zvýšení pohodlí. Mohou být speciálně tvarované pro podporu klenby, ortopedické nebo sportovní.

  • Patěnky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Malé vložky nebo polštářky umístěné v oblasti paty.** Chrání patu** před odřením, otlaky a puchýři, zajišťují lepší fixaci paty v botě a mohou zmírnit dopad při chůzi. Vhodné například do nových nebo tvrdých bot, často jsou gelové nebo pěnové.

  • Podpatěnky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou určené pouze pod patu.** Zvyšují výšku paty**, tlumí nárazy a mohou vyrovnávat rozdílnou délku dolních končetin. Používají se také ke zmírnění bolesti paty nebo při problémech s patní ostruhou.

  • Filtry do bot – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Jsou speciální sáčky nebo pytlíčky, které se vkládají do obuvi ve chvíli, kdy ji nenosíte – ideálně přes noc. Jejich hlavní funkcí je pohlcovat vlhkost a nepříjemné pachy, které se v botách během nošení hromadí.

Speciální materiály

  • Gelové vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou oblíbené pro svou schopnost tlumit nárazy a poskytovat měkkou oporu po celý den. Gel se přizpůsobuje tvaru chodidla, rozkládá tlak a chrání namáhané části nohy, zejména patu a přední část chodidla.
  • Vložky s paměťovou pěnou – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Paměťová pěna je materiál, který reaguje na teplo a tlak, díky čemuž se vložka přizpůsobí tvaru chodidla. Vložky z paměťové pěny poskytují vysoký komfort, rovnoměrně rozkládají tlak a tlumí nárazy. Jsou vhodné pro každodenní nošení, dlouhé stání i sportovní aktivity a často mají také antibakteriální úpravu

Termoregulační vlastnosti

  • Vyhřívané vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Obsahují integrovaný topný systém napájený bateriemi, který aktivně zahřívá chodidla i v extrémním mrazu. Vyhřívané vložky jsou ergonomicky tvarované, umožňují nastavení intenzity ohřevu a poskytují teplo po dobu několika hodin. Jsou ideální pro zimní sporty, práci venku nebo dlouhé pobyty v chladném prostředí.
  • Termo vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou určeny pro chladné počasí a zimní sporty. Jejich hlavním úkolem je udržení nohou v teple. Často jsou vyrobeny z vlny nebo jiných hřejivých materiálů, které zároveň dobře pohlcují pot a zabraňují vzniku zápachu.
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vložka do bot Vložky do bot Corbby velikost 45-46

Vložky do bot Corbby velikost 45-46

DENIM MEMORY jsou komfortní vložky s pamětí tvaru chodidla Vložky byly navrženy s ohledem na maximální pohodlí při…

126 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Ortopedické vložky do bot Tracker s prostorem pro AirTag

Ortopedické vložky do bot Tracker s prostorem pro AirTag

Ortopedické vložky do bot Tracker s prostorem pro AirTag. Nakupujte na Zdravý-Nákup.cz. Doprava od 5 000 Kč zdarma | Nakupte…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Ortopedické vložky do bot, měkké a tlumící nárazy, pohodlné, velikost 35–40

Ortopedické vložky do bot, měkké a tlumící nárazy, pohodlné, velikost 35–40

Ortopedické vložky do bot Měkké Tlumící Komfortní 35-40 ⭐ VLOŽKY DO BOT NA PLOCHÉ NOZE – VELIKOST S Postarejte se o pohodlí…

127 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Ortopedické vložky do bot, měkké, tlumící nárazy, pohodlné, velikost 41–46

Ortopedické vložky do bot, měkké, tlumící nárazy, pohodlné, velikost 41–46

Ortopedické vložky do bot Měkké Tlumící Komfortní 41-46 ⭐ VLOŽKY DO BOT NA PLOCHÉ NOZE – VELIKOST L Postarejte se o pohodlí…

127 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Gelové podpatěnky velikosti 41-46

Gelové podpatěnky velikosti 41-46

  • Barva modrá

Gelové podpatky, odpružení chodidla, patní ostruha, radost z chůze Silikonové vložky do bot jsou vysoce kvalitní gelové…

127 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Ortopedické vložky do bot na ploché noze Valgozita Supinující 40-45

Ortopedické vložky do bot na ploché noze Valgozita Supinující 40-45

Vložky do bot na ploché noze Valgozita Supinující ortopedické Pronace Na této aukci vám představujeme: ✔ Vložky do bot. Pro…

127 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 40-45

Vložky do bot Sulpo velikost 40-45

Ortopedické vložky do bot na ploché noze Valgozita Supinující Na této aukci vám představujeme: ✔ Vložky do bot. Pro…

127 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot G10-39 LETNÍ LNOVÉ VLOŽKY DO BOT SLIP ON PRODYŠNÉ STÉLKY LEN 43

G10-39 LETNÍ LNOVÉ VLOŽKY DO BOT SLIP ON PRODYŠNÉ STÉLKY LEN 43

G10-39 LNĚNÉ vložky do bot - VELIKOST 43 Vložky jsou vyrobeny kompletně z vysoce kvalitní lněné tkaniny . Perforace…

127 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo proti pocení bavlněné, velikost 43

Vložky do bot Sulpo proti pocení bavlněné, velikost 43

Vložky do bot proti pocení Acti Carbon Vložky do bot proti pocení vyrobené z latexové pěny. Účinně pohlcují pot a…

127 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Trojvrstvé pěnové vložky anatomicky tvarované Circulate Action Pro 44

Trojvrstvé pěnové vložky anatomicky tvarované Circulate Action Pro 44

WW 3D Circulate Action Pro profesionální trojvrstvé pěnové anatomicky tvarované vložky do pracovní obuvi Profesionální…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Kaps velikost 39-40

Vložky do bot Kaps velikost 39-40

Gelové vložky do bot Gel Line Active Gel Kaps Velikost: 39 - 40 ▪ Pohodlí pro unavené nohy S ▪ Měkký gel se přizpůsobí tvaru…

od 219 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Ortopedické vložky do bot s prostorem pro AirTag - 45-48

Ortopedické vložky do bot s prostorem pro AirTag - 45-48

```html | Nakupte na Zdravy-Nakup.cz…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Gélové anatomické vložky do bot Active Gel 35-36

Gélové anatomické vložky do bot Active Gel 35-36

Active Gel gelové pohodlné anatomické vložky do bot Pohodlné gelové anatomické stélky do obuvi pro lidi s bolestmi nohou,…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky na zvýšení postavy Gel Plus 2-2,5 cm, 36-46

Vložky na zvýšení postavy Gel Plus 2-2,5 cm, 36-46

3

Vložky do bot na zvýšení postavy Vložky do bot na zvýšení postavy s možností nastavení v rozmezí 2 až 2,5 cm. Vložky jsou z…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo kožené 43 s ortopedickou pamětí

Vložky do bot Sulpo kožené 43 s ortopedickou pamětí

Ortopedické kožené vložky do bot Kožené ortopedické vložky Vysoce kvalitní ortopedické vložky do bot vyrobené z přírodní…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 30-30

Vložky do bot Sulpo velikost 30-30

  • Barva bílá

Teplé vložky do bot z přírodní ovčí vlny Teplé vložky do bot. Výjimečná měkkost a jemnost bot . Kožíšek z přírodní jehněčí…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 41-42

Vložky do bot Sulpo velikost 41-42

Vložky do pracovních bot na ploché noze tlumící podporu klenby Sulpo Ortopedické vložky SULPO Je to ideální řešení pro lidi,…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 41-42

Vložky do bot Sulpo velikost 41-42

  • Barva černá

Vložky do bot SULPO – šedé, měkké, přizpůsobivé noze, velikost 41-42 Pěnové vložky s pamětí tvaru chodidla. Perfektní…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 40-40

Vložky do bot Sulpo velikost 40-40

Kožené vložky do bot na ploché noze 40 Kožené ortopedické vložky Vložky pro každodenní použití. Určeno pro osoby s bolestmi…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 46-46

Vložky do bot Sulpo velikost 46-46

  • Barva béžová

Protipotní kožené vložky s aktivním uhlím 46 Kožené ortopedické vložky – příčné a podélné ploché nohy. Kožené ortopedické…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 44-44

Vložky do bot Sulpo velikost 44-44

Vložky do bot z přírodní kůže s plochými nohami, velikost 44 Kožené ortopedické vložky Vysoce kvalitní ortopedické vložky do…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 45-45

Vložky do bot Sulpo velikost 45-45

  • Barva béžová

Ortopedické vložky do bot, tlumení chodidla 45 Kožené ortopedické vložky – příčné a podélné ploché nohy. Kožené ortopedické…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Dětské ortopedické vložky EVA na korekci ploché nohy-28-31

Dětské ortopedické vložky EVA na korekci ploché nohy-28-31

```html | Nakupte na Zdravy-Nakup.cz…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Grow na zvýšení postavy o 7,5 cm

Vložky do bot Grow na zvýšení postavy o 7,5 cm

Vložky do bot Grow na zvýšení postavy o 7,5 cm. Nakupujte na Zdravý-Nákup.cz. Doprava od 5 000 Kč zdarma | Nakupte na…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Ortopedické 2/3 kožené vložky do bot Carmen

Ortopedické 2/3 kožené vložky do bot Carmen

Ortopedické 2/3 kožené vložky do bot Carmen Pohodlné 2/3 ortopedické stélky do obuvi vhodné pro chodidlo s propadlou…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Trojvrstvé pěnové vložky anatomicky tvarované Circulate Action Pro

Trojvrstvé pěnové vložky anatomicky tvarované Circulate Action Pro

WW 3D Circulate Action Pro profesionální trojvrstvé pěnové anatomicky tvarované vložky do pracovní obuvi Profesionální…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Zdravotní vložky do bot s podporou krevního oběhu 3D Circulate Action

Zdravotní vložky do bot s podporou krevního oběhu 3D Circulate Action

Zdravotní vložky do bot s podporou krevního oběhu 3D Circulate Action Zdravotní trojvrstvé pěnové stélky s jedinečným…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Dětské ortopedické vložky Kidix na korekci ploché nohy

Dětské ortopedické vložky Kidix na korekci ploché nohy

Dětské ortopedické vložky Kidix na korekci ploché nohy. Nakupujte na Zdravý-Nákup.cz. Doprava od 5 000 Kč zdarma | Nakupte…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot z paměťové pěny Memory Foam

Vložky do bot z paměťové pěny Memory Foam

Úleva pro chodidla při každém kroku díky paměťové pěně Dlouhé stání, chůze nebo celodenní nošení obuvi dokáže chodidla…

219 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Kaps velikost 41-42

Vložky do bot Kaps velikost 41-42

Gelové vložky do bot Active Gel na bolesti nohou Gelové vložky jsou skvělým řešením pro všechny typy obuvi – od sportovní až…

od 219 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot VLOŽKY DO BOT TLUMÍCÍ CHODIDLA PATY NA PLOCHÉ NOHY VALGOZITA OSTRUHU

VLOŽKY DO BOT TLUMÍCÍ CHODIDLA PATY NA PLOCHÉ NOHY VALGOZITA OSTRUHU

VLOŽKY DO PRACOVNÍCH BOT Lehké Tlumící CHODIDLA PIETY NA OSTRUHY BOZP ✋Univerzální vložky do sportovních a pracovních bot k…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Latexové pěnové vložky do bot 40-45 antibakteriální ortopedické

Latexové pěnové vložky do bot 40-45 antibakteriální ortopedické

VLOŽKY DO BOT TLUMÍCÍ NÁRAZY NA PLOCHÉ NOZE VALGOZITA SUPINAČNÍ OSTRUHY Na této aukci vám představujeme: ✔ Vložky do bot.…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Ortopedické vložky do bot Velikost 46 | Tlumící běžecké vložky EVA

Ortopedické vložky do bot Velikost 46 | Tlumící běžecké vložky EVA

Ortopedické prodyšné vložky do bot 46 | EVA tlumící nárazy pro běhání Profesionální vložky с z pěny EVA zajišťují stabilní…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 38-38

Vložky do bot Sulpo velikost 38-38

Ortopedické vložky pro osoby s bolestmi přednoží 38 Kožené ortopedické vložky – příčné a podélné ploché nohy. Kožené…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Kožené vložky do bot Sulpo 37 s ortopedickou pamětí

Kožené vložky do bot Sulpo 37 s ortopedickou pamětí

Kožené ortopedické vložky do bot 37 Kožené ortopedické vložky Vysoce kvalitní ortopedické vložky do bot vyrobené z přírodní…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 39-39

Vložky do bot Sulpo velikost 39-39

  • Barva béžová

Kožené podélné vložky do bot 39 Kožené ortopedické vložky – příčné a podélné ploché nohy. Kožené ortopedické vložky – příčné…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 43-43

Vložky do bot Sulpo velikost 43-43

Ortopedické vložky do bot, podélné příčné ploché nohy, ovčí kůže Ortopedické vložky na ploché nohy a bolavé nohy Kožené…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Hřejivé vložky do bot z ovčí vlny Bama Merino

Hřejivé vložky do bot z ovčí vlny Bama Merino

Merino vlna Bama Teplé vložky do bot z ovčí vlny Vložky Bama® Standard Merino jsou vyrobeny z měkké, nadýchané ovčí vlny,…

128 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Kaps velikost 45-46

Vložky do bot Kaps velikost 45-46

Gelové vložky do bot Gel Line Active Gel Kaps Velikost: 45 – 46 ▪ Pohodlí Pro Unavené S nohy ▪ Měkký gel se přizpůsobí tvaru…

od 219 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Vložky do bot Worker Walker velikost 37-37

Vložky do bot Worker Walker velikost 37-37

Vložky do bot ZLEPŠENÍ KREVNÍHO OBĚHU 3D Circulate Action Pro 3vrstvá vložka s viskoelastickou pěnou. Vložky do bot 3D…

od 219 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Ortopedické antibakteriální vložky do bot RELAX Relax Carbonex Limited

Ortopedické antibakteriální vložky do bot RELAX Relax Carbonex Limited

  • Antibakteriální

Ortopedické antibakteriální vložky do bot RELAX Relax Carbonex Limited Elegantní a pohodlné kožené ortopedické stélky do…

229 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Ortopedické antibakteriální vložky do bot RELAX Relax Carbonex Limited 37

Ortopedické antibakteriální vložky do bot RELAX Relax Carbonex Limited 37

Ortopedické antibakteriální vložky do bot RELAX Relax Carbonex Limited Elegantní a pohodlné kožené ortopedické stélky do…

od 229 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Zimní izolační stélky do bot stříhací Set 6 párů Alu Super 36-46

Zimní izolační stélky do bot stříhací Set 6 párů Alu Super 36-46

Alu Super Set 6 párů pohodlné zimní izolační stélky do bot střižná velikost 36-46 Set 6 párů zimních stélek do obuvi s…

229 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Gelové pásy pro komfortní nošení bot na vysokém podpatku, béžové, EU (39-42)

Gelové pásy pro komfortní nošení bot na vysokém podpatku, béžové, EU (39-42)

Gelové pásy pro komfortní nošení bot na vysokém podpatku, béžové Zapomeňte na bolest a nepohodlí při nošení oblíbených…

229 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Zateplené vložky do bot na zvýšení postavy, Stay, 15 mm

Zateplené vložky do bot na zvýšení postavy, Stay, 15 mm

Zvedací vložky do bot, zvyšující výšku postavy, StayS našimi inovativními teplými vložkami do bot můžete získat nejen pár…

239 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Pěnové odpružené sportovní vložky do bot, Pro Solutions

Pěnové odpružené sportovní vložky do bot, Pro Solutions

Pěnové odpružené sportovní vložky do bot Pro Solutions - podpora klenby a tlumení paty Sportovní vložky Pro Solutions jsou…

239 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie