Hlavička stránky

Vložky do bot

Výrazně zvyšují komfort, hygienu i zdravotní benefity při chůzi nebo sportu. Na trhu existuje široká škála typů a vlastností. Vybírat můžete například z antibakteriálních, ortopedických nebo sportovních vložek.

Druhy vložek

  • Celoplošné vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Pokrývají celou vnitřní plochu boty. Slouží k celkové podpoře chodidla, tlumení nárazů a zvýšení pohodlí. Mohou být speciálně tvarované pro podporu klenby, ortopedické nebo sportovní.

  • Patěnky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Malé vložky nebo polštářky umístěné v oblasti paty.** Chrání patu** před odřením, otlaky a puchýři, zajišťují lepší fixaci paty v botě a mohou zmírnit dopad při chůzi. Vhodné například do nových nebo tvrdých bot, často jsou gelové nebo pěnové.

  • Podpatěnky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou určené pouze pod patu.** Zvyšují výšku paty**, tlumí nárazy a mohou vyrovnávat rozdílnou délku dolních končetin. Používají se také ke zmírnění bolesti paty nebo při problémech s patní ostruhou.

  • Filtry do bot – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Jsou speciální sáčky nebo pytlíčky, které se vkládají do obuvi ve chvíli, kdy ji nenosíte – ideálně přes noc. Jejich hlavní funkcí je pohlcovat vlhkost a nepříjemné pachy, které se v botách během nošení hromadí.

Speciální materiály

  • Gelové vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou oblíbené pro svou schopnost tlumit nárazy a poskytovat měkkou oporu po celý den. Gel se přizpůsobuje tvaru chodidla, rozkládá tlak a chrání namáhané části nohy, zejména patu a přední část chodidla.
  • Vložky s paměťovou pěnou – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Paměťová pěna je materiál, který reaguje na teplo a tlak, díky čemuž se vložka přizpůsobí tvaru chodidla. Vložky z paměťové pěny poskytují vysoký komfort, rovnoměrně rozkládají tlak a tlumí nárazy. Jsou vhodné pro každodenní nošení, dlouhé stání i sportovní aktivity a často mají také antibakteriální úpravu

Termoregulační vlastnosti

  • Vyhřívané vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Obsahují integrovaný topný systém napájený bateriemi, který aktivně zahřívá chodidla i v extrémním mrazu. Vyhřívané vložky jsou ergonomicky tvarované, umožňují nastavení intenzity ohřevu a poskytují teplo po dobu několika hodin. Jsou ideální pro zimní sporty, práci venku nebo dlouhé pobyty v chladném prostředí.
  • Termo vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou určeny pro chladné počasí a zimní sporty. Jejich hlavním úkolem je udržení nohou v teple. Často jsou vyrobeny z vlny nebo jiných hřejivých materiálů, které zároveň dobře pohlcují pot a zabraňují vzniku zápachu.
Hlavní obsah stránky

Vložky do bot

Výrazně zvyšují komfort, hygienu i zdravotní benefity při chůzi nebo sportu. Na trhu existuje široká škála typů a vlastností. Vybírat můžete například z antibakteriálních, ortopedických nebo sportovních vložek.

Druhy vložek

  • Celoplošné vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Pokrývají celou vnitřní plochu boty. Slouží k celkové podpoře chodidla, tlumení nárazů a zvýšení pohodlí. Mohou být speciálně tvarované pro podporu klenby, ortopedické nebo sportovní.

  • Patěnky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Malé vložky nebo polštářky umístěné v oblasti paty.** Chrání patu** před odřením, otlaky a puchýři, zajišťují lepší fixaci paty v botě a mohou zmírnit dopad při chůzi. Vhodné například do nových nebo tvrdých bot, často jsou gelové nebo pěnové.

  • Podpatěnky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou určené pouze pod patu.** Zvyšují výšku paty**, tlumí nárazy a mohou vyrovnávat rozdílnou délku dolních končetin. Používají se také ke zmírnění bolesti paty nebo při problémech s patní ostruhou.

  • Filtry do bot – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Jsou speciální sáčky nebo pytlíčky, které se vkládají do obuvi ve chvíli, kdy ji nenosíte – ideálně přes noc. Jejich hlavní funkcí je pohlcovat vlhkost a nepříjemné pachy, které se v botách během nošení hromadí.

Speciální materiály

  • Gelové vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou oblíbené pro svou schopnost tlumit nárazy a poskytovat měkkou oporu po celý den. Gel se přizpůsobuje tvaru chodidla, rozkládá tlak a chrání namáhané části nohy, zejména patu a přední část chodidla.
  • Vložky s paměťovou pěnou – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Paměťová pěna je materiál, který reaguje na teplo a tlak, díky čemuž se vložka přizpůsobí tvaru chodidla. Vložky z paměťové pěny poskytují vysoký komfort, rovnoměrně rozkládají tlak a tlumí nárazy. Jsou vhodné pro každodenní nošení, dlouhé stání i sportovní aktivity a často mají také antibakteriální úpravu

Termoregulační vlastnosti

  • Vyhřívané vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Obsahují integrovaný topný systém napájený bateriemi, který aktivně zahřívá chodidla i v extrémním mrazu. Vyhřívané vložky jsou ergonomicky tvarované, umožňují nastavení intenzity ohřevu a poskytují teplo po dobu několika hodin. Jsou ideální pro zimní sporty, práci venku nebo dlouhé pobyty v chladném prostředí.
  • Termo vložky – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Jsou určeny pro chladné počasí a zimní sporty. Jejich hlavním úkolem je udržení nohou v teple. Často jsou vyrobeny z vlny nebo jiných hřejivých materiálů, které zároveň dobře pohlcují pot a zabraňují vzniku zápachu.
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vložka do bot Ortopedický klín na podporu klenby chodidla Medix 44-46

Ortopedický klín na podporu klenby chodidla Medix 44-46

Ortopedické kožené polovložky do bot Medix 44-46 Pohodlné ortopedické polštářky do obuvi podporující podélnou klenbu…

99 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 44-44

Vložky do bot Sulpo velikost 44-44

  • Barva hnědá

Vložky pro valgozita kolen. Preventivní vložky pro osoby s nadměrnou šikmostí hráze a kolen. Supinující klín podpírá vnitřní…

84 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot MILWAUKEE FXT Vložky do obuvi, 1 pár, vel. 44

MILWAUKEE FXT Vložky do obuvi, 1 pár, vel. 44

  • Barva červená

Vložky do obuvi Milwaukee FXT jsou vhodné pro veškerou bezpečnostní obuv FLEXTRED a ARMOURTRED. Ergonomický design zajišťuje…

226 Kč

Boukal.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot SIDAS 3FEET MERINO LOW XL

SIDAS 3FEET MERINO LOW XL

Navrženo speciálně pro nízkou klenbu chodidla.Vložky řady MERINO 3Feet se vyznačují tím, že svrchní krycí materiál vložky…

1 010 Kč

Sportovnidum.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do upínacích pouzder 28X14 PN 241495

Vložky do upínacích pouzder 28X14 PN 241495

Vložka do upínacích pouzder CSN 241490; 241491; 241492. Průměr 28 mm, upínací průměr 14 mm, délka 50 mm.…

220 Kč

Eshop.lutoma.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sportgel - 39

Vložky do bot Sportgel - 39

Chcete-li zvýšit pohodlí své pracovní obuvi, je dobré používat do ní vložky do bot „SPORTGEL“.…

146 Kč

Gafaauto.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot ORBIS Vložky z pěnové hmoty výška 0,5cm / průměr 5cm, 50ks ideální pro běžné stojánky

ORBIS Vložky z pěnové hmoty výška 0,5cm / průměr 5cm, 50ks ideální pro běžné stojánky

Tyto vložky z jemné pěnové hmoty jsou ideální pro běžné stojánky na kořenové nástroje, jako jsou: ORBIS Endo-box Clean Stand…

201 Kč

Chytrý zubař s.r.o.

Zobrazit detail
Vložka do bot Vyhřívané vložky WarmFoot Velikost: 35-40

Vyhřívané vložky WarmFoot Velikost: 35-40

Dopřejte svým nohám příjemné teplo během chladných dnů. Vyhřívané vložky do bot s USB napájením se během několika minut…

499 Kč

Tibabu.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložka gelová do bot HKM

Vložka gelová do bot HKM

gelová vložka do bot velice příjemná různé tlakové zóny Velikost 41-45…

220 Kč

Jezdeckepotreby-pegas.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot PROS - Vložky do prsaček KL09/L, vel. 43

PROS - Vložky do prsaček KL09/L, vel. 43

PROS - Vložky do prsaček KL09/L, vel. 43, PROS - Vložky do prsaček Specifické funkce: - plsť nejvyšší kvality - chrání před…

od 139 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Vložka do holinek, Velikost oblečení M 055220/10

Vložka do holinek, Velikost oblečení M 055220/10

Náhradní teplé vložky do pracovních protipořezových holínek Profesional.…

449 Kč

CZ GARDEN - prodejna Husqvarna a STIGA Hranice

Zobrazit detail
Vložka do bot Svorto špičky kožené se srdíčkem dámské 1 pár

Svorto špičky kožené se srdíčkem dámské 1 pár

  • Ortopedické

Podpírají příčnou klenbu a změkčují došlap v přední části chodidla. ● ortopedicky tvarované v oblasti příčné klenby●…

126 Kč

zdravko-eshop.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Sidas vložky 3 Feet RUN PROTECT MID pro dynamické sporty M

Sidas vložky 3 Feet RUN PROTECT MID pro dynamické sporty M

Nová řada 3FEET tenčích vložek určených pro dynamické sporty.Nová konstrukce vložek z lehkého a prodyšného materiálu, stavba…

1 200 Kč

Running Store

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky Sidas 3FEET COMFORT CZ HIGH uni M

Vložky Sidas 3FEET COMFORT CZ HIGH uni M

Stavba vložky je přizpůsobena anatomii chodidla s vysokou klenbou. Pod patou se nachází velký gelový polštář pro tlumení…

849 Kč

Spodni-pradlo.com | Soňa Horáková

Zobrazit detail
Vložka do bot Vrták do dřeva Narex 617139, průměr 4 mm | Dílna - Outdoor Nářadí, ruční nářadí, elektrické pomůcky, ochranné pomůcky Vrtání Vrtáky do dřeva Hmoždinkový vrták

Vrták do dřeva Narex 617139, průměr 4 mm | Dílna - Outdoor Nářadí, ruční nářadí,…

Vrták do dřeva Narex 617139, průměr 4 mm, celková délka 75 mm, pracovní délka 43 mm. Vrták do dřeva Narex 617139, průměr 4…

od 34 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Batavan 3in1 filtr - akční balení 9+1

Batavan 3in1 filtr - akční balení 9+1

  • Antibakteriální
  • Filtr

Výrobek odstraní z obuvi vlhkost a pachy, obuv příjemně provoní. Omezuje množení mikroorganismů a vznik plísní a pachů.…

1 549 Kč

Lekarna-bella.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Soxerati gelové vložky pohodlný došlap 1+1 zdarma 35-40

Soxerati gelové vložky pohodlný došlap 1+1 zdarma 35-40

  • Velikost nohy (EU) 35-40

Měkčí došlap bez přezouvání celého života Gelové vložky pomáhají změkčit každý krok v botách, které už doma máte. Hodí se do…

399 Kč

Ponozkove.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Lemigo Vložky do holínek Alaska 848 - náhradní Velikost: 37

Lemigo Vložky do holínek Alaska 848 - náhradní Velikost: 37

  • Barva černá

Náhradní vložky do holínek Alaska - zajišťují teplotní komfort až do -30°C…

od 195 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Kompenzační podpatěnka pod kratší nohu Kaps Topmed Plus M, 20mm

Kompenzační podpatěnka pod kratší nohu Kaps Topmed Plus M, 20mm

1

Topmed plus kožená ortopedická pohodlná pomůcka do bot, velikost M, 20mm Podpůrný klín pod patu, který vám umožňuje vizuálně…

99 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Bambusové vložky do pracovní obuvi anatomické Bamboo Alum Fresh Pro

Bambusové vložky do pracovní obuvi anatomické Bamboo Alum Fresh Pro

WW Bamboo Alum Fresh Pro profesionální anatomické bambusové vložky do pracovních bot Profesionální anatomické bambusové a…

99 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Anatomické antibakteriální vložky do pracovní obuvi Super Active Pro

Anatomické antibakteriální vložky do pracovní obuvi Super Active Pro

WW Super Active Pro profesionální anatomické antibakteriální vložky do pracovní obuvi Profesionální anatomické…

99 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Gelové vložky do bot absorbující nárazy Úleva od patní ostruhy

Gelové vložky do bot absorbující nárazy Úleva od patní ostruhy

Úleva při bolestech paty během běžného dne či při delší chůzi Pokud trávíte hodně času na nohách, určitě znáte pocit…

99 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot R066 ortopedické vložky, podpatěnky vel. 38-40

R066 ortopedické vložky, podpatěnky vel. 38-40

  • Barva hnědá

Kat. R066 vložky ortézy, podpatky 38-40 Zvedací klíny o 20 mm. Vložky jsou vyrobeny z pravé kůže a podložky z komprimované…

84 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo zvyšující tlumení nárazů 35-42

Vložky do bot Sulpo zvyšující tlumení nárazů 35-42

  • Barva černá

Zvýšené tlumící vložky do bot vyrovnávající růst 35-42 Vložka zvyšující růst ❓ Je vaše partnerka vyšší než vy? ❓ Potřebujete…

84 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 40-40

Vložky do bot Sulpo velikost 40-40

  • Barva hnědá

Vložky pro valgozita kolen. Preventivní vložky pro osoby s nadměrnou šikmostí hráze a kolen. Supinující klín podpírá vnitřní…

84 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 36-36

Vložky do bot Sulpo velikost 36-36

  • Barva hnědá

Vložky pro valgozita kolen. Preventivní vložky pro osoby s nadměrnou šikmostí hráze a kolen. Supinující klín podpírá vnitřní…

84 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Sulpo velikost 39-39

Vložky do bot Sulpo velikost 39-39

  • Barva hnědá

Vložky pro valgozita kolen. Preventivní vložky pro osoby s nadměrnou šikmostí hráze a kolen. Supinující klín podpírá vnitřní…

84 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Corbby velikost 36-46

Vložky do bot Corbby velikost 36-46

  • Barva černá

Tlumící vložky do pracovních bot proti pocení ACTI WORK, velikost 36-46 Dlouhé hodiny strávené na nohou vyžadují nejen…

od 84 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Vložky do bot Vitolog velikost 39-40

Vložky do bot Vitolog velikost 39-40

  • Barva černá

Pěnové ortopedické vložky do bot – pohodlí a podpora pro vaše chodidla Velikost 39–40 Vaše chodidla si zaslouží tu nejlepší…

87 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot MILWAUKEE FXT Vložky do obuvi, 1 pár, vel. 47

MILWAUKEE FXT Vložky do obuvi, 1 pár, vel. 47

  • Barva červená

Vložky do obuvi Milwaukee FXT jsou vhodné pro veškerou bezpečnostní obuv FLEXTRED a ARMOURTRED. Ergonomický design zajišťuje…

226 Kč

Boukal.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot MILWAUKEE FXT Vložky do obuvi, 1 pár, vel. 38

MILWAUKEE FXT Vložky do obuvi, 1 pár, vel. 38

  • Barva červená

Vložky do obuvi Milwaukee FXT jsou vhodné pro veškerou bezpečnostní obuv FLEXTRED a ARMOURTRED. Ergonomický design zajišťuje…

226 Kč

Boukal.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot MILWAUKEE FXT Vložky do obuvi, 1 pár, vel. 48

MILWAUKEE FXT Vložky do obuvi, 1 pár, vel. 48

  • Barva červená

Vložky do obuvi Milwaukee FXT jsou vhodné pro veškerou bezpečnostní obuv FLEXTRED a ARMOURTRED. Ergonomický design zajišťuje…

226 Kč

Boukal.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot SIDAS 3FEET WINTER HIGH ARCH L

SIDAS 3FEET WINTER HIGH ARCH L

Navrženo speciálně pro vysokou klenbu chodidla.Vložky řady WINTER 3Feet jsou vylepšeny o speciální izolační fólii, která…

1 010 Kč

Sportovnidum.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot SIDAS 3FEET ECO WINTER MID XS

SIDAS 3FEET ECO WINTER MID XS

Nové zimní vložky Sidas 3Feet Eco Winter Mid kombinují anatomický tvar s vysokou tepelnou ochranou. Jsou určeny pro chodidla…

1 250 Kč

Sportovnidum.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot SIDAS 3FEET ECO WINTER LOW XL

SIDAS 3FEET ECO WINTER LOW XL

Nové zimní vložky Sidas 3Feet Eco Winter Low kombinují anatomický tvar s vysokou tepelnou ochranou. Jsou určeny pro chodidla…

1 250 Kč

Sportovnidum.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot ERGON vložka do bot IP Touring Solestar 40/41

ERGON vložka do bot IP Touring Solestar 40/41

  • Barva černá

Vložky do bot optimalizované pro cyklistiku. Nesprávné postavení chodidel může výrazně omezit zážitek z jízdy na kole. S IP…

1 299 Kč

Sportovnidum.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do upínacích pouzder 28X8 PN 241495

Vložky do upínacích pouzder 28X8 PN 241495

Vložka do upínacích pouzder CSN 241490; 241491; 241492. Průměr 28 mm, upínací průměr 8 mm, délka 50 mm.…

220 Kč

Eshop.lutoma.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot povrchová úprava spojkového a brzdového pedálu

povrchová úprava spojkového a brzdového pedálu

Podložky do kabiny, vložky do kufru, manžety: vložky do kufru…

164 Kč

Gafaauto.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot povrchová úprava brzdového a spojkového pedálu

povrchová úprava brzdového a spojkového pedálu

Podložky do kabiny, vložky do kufru, manžety: vložky do kufru…

172 Kč

Gafaauto.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot povrchová úprava spojkového a brzdového pedálu

povrchová úprava spojkového a brzdového pedálu

Podložky do kabiny, vložky do kufru, manžety: vložky do kufru…

194 Kč

Gafaauto.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot PROS - Vložky do prsaček Thermo KL09/SB, vel. 45

PROS - Vložky do prsaček Thermo KL09/SB, vel. 45

PROS - Vložky do prsaček Thermo KL09/SB, vel. 45, PROS - Vložky do prsaček Thermo KL09/SB, vel. 45 Termo vložka, nezbytná…

1 099 Kč

Lovime-ryby.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Svorto vložky ortopedické pánské 41

Svorto vložky ortopedické pánské 41

  • Velikost nohy (EU) 41
  • Celoplošné
  • Ortopedické

Popis: Pro podporu podélné a příčné klenby nožní. Napomáhají vyrovnávat chodidla do správného postavení a oddalují únavu při…

326 Kč

zdravko-eshop.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Sidas 3 Feet RUN PROTECT HIGH vložky pro dynamické sporty

Sidas 3 Feet RUN PROTECT HIGH vložky pro dynamické sporty

Nová řada 3FEET tenčích vložek určených pro dynamické sporty.Nová konstrukce vložek z lehkého a prodyšného materiálu, stavba…

1 200 Kč

Running Store

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky Sidas 3FEET COMFORT CZ MID uni L

Vložky Sidas 3FEET COMFORT CZ MID uni L

Stavba vložky je přizpůsobena anatomii chodidla se střední klenbou. Vložka svou 3D konstrukcí podporuje podélnou nožní…

849 Kč

Spodni-pradlo.com | Soňa Horáková

Zobrazit detail
Vložka do bot Sukovník Narex Bystřice 8355 40 | Dílna - Outdoor Nářadí, ruční nářadí, elektrické pomůcky, ochranné pomůcky Vrtání Vrtáky do dřeva Sukovník, Sukovníky

Sukovník Narex Bystřice 8355 40 | Dílna - Outdoor Nářadí, ruční nářadí, elektrické…

Sukovník Narex Bystřice 8355, průměr 40 mm. Pro vyvrtávání suků a vadných míst v prknech či palubkách. Sukovník Narex…

od 714 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Protipotní vložky do pracovních bot Worker Walker Poliyou Active Pro

Protipotní vložky do pracovních bot Worker Walker Poliyou Active Pro

Worker Walker Poliyou Active Pro Tvarované vložky určené pro obuv pro použití v práci vyrobeno z patentované, otevřené…

od 99 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Vložka do bot Gelové vložky do bot absorbující nárazy Heel Spur Relief, béžové

Gelové vložky do bot absorbující nárazy Heel Spur Relief, béžové

  • Barva béžová

Úleva při bolestech paty během běžného dne či při delší chůzi Pokud trávíte hodně času na nohách, určitě znáte pocit…

99 Kč

Zdravy-nakup.cz

Zobrazit detail
Vložka do bot Vložky do bot Kaps velikost 45-46

Vložky do bot Kaps velikost 45-46

Protipotní vložky do sportovních bot Kaps Poliyou Vložky do sportovní, trekové, pracovní obuvi i pro každodenní použití.…

od 99 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie