Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Airsoftové kuličky

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Airsoftová kulička Plynová láhev Nimrod Standard Performance Green Gas - 500ml, 260g

Plynová láhev Nimrod Standard Performance Green Gas - 500ml, 260g

  • Barva olivová

Ideální venkovní teplota pro použití: 15 - 35°C Láhev je osazena kovovou napouštěcí tryskou! Vlastnosti: Hmotnost: 260 g…

185 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoftové kuličky ASG 0,12g 1000ks - žluté

Airsoftové kuličky ASG 0,12g 1000ks - žluté

Plastové BBs kuličky o hmotnosti 0,12 g, určené zejména pro zbraně s pružinovým pohonem (manuální). Baleno v praktickém…

od 90 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička Airsoft kuličky BLS BIO 0,25g 4000bb - bílé

Airsoft kuličky BLS BIO 0,25g 4000bb - bílé

  • Hmotnost kuličky 0,25 g

Airsoft kuličky BLS BIO 0,25g 4000bb - bílé Hmotnost kuličky0.25g Počet kuliček v balení4000 kusů Průměr kuličky6mm…

od 66 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička TE4 50 Steel Rubber Ball 10x10 ks - Kuličky

TE4 50 Steel Rubber Ball 10x10 ks - Kuličky

Steel Rubber Ball 10x10 ks T4E 50 Steel Rubber Ball jsou tvrdé kuličky z kaučukové gumy plněny ocelovým práškem kalibru .50…

269 Kč

OHNOSTROJE-CBS.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB 6mm 0,30g 1000ks PROSLICK [P&J]

Kuličky BB 6mm 0,30g 1000ks PROSLICK [P&J]

  • Barva bílá

Váha: 300g Materiál: plast Barva: bílá Nová generace kuliček PREMIUM, které jsou díky velmi precizní výrobě a zároveň jejich…

90 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Broky č. 11 300ks 4,5mm 300ks

Broky č. 11 300ks 4,5mm 300ks

Broky No. 11 4,5mm 300ks vhodné do vzduchových zbraní kalibru 4,5 mm Počet broků v balení: 300ks Průměr broku: 4,5mm…

90 Kč

TOP TACTICAL

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB SHOOTONE 0,25g 4000ks

Kuličky BB SHOOTONE 0,25g 4000ks

  • Hmotnost kuličky 0,25 g

shootONE – BB6mm kuličky vhodné do manuálních, plynových a elektrických airsoftových zbraní všech výrobců. Lze použít i pro…

175 Kč

ARMY-SHOP.CZ

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoft kuličky 0,25g 6mm 1kg BB SA One (Kuličky na airsoft 4000ks)

Airsoft kuličky 0,25g 6mm 1kg BB SA One (Kuličky na airsoft 4000ks)

  • Hmotnost kuličky 0,25 g

BB kuličky SA One 0,25g 6mm Kvalitní kuličky pro airsoft SA One jsou ideální pro různé typy airsoftových zbraní. Jejich…

299 Kč

Tifantex.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Green Gas Specna Arms Vapor™ Modrý 600ml

Green Gas Specna Arms Vapor™ Modrý 600ml

1

Green Gas Specna Arms Vapor™ Blue 600 ml Specna Arms je značka vytvořená airsoftovými nadšenci pro airsoftové nadšence,…

od 185 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička Green Gas Specna Arms Vapor™ Červený 600ml

Green Gas Specna Arms Vapor™ Červený 600ml

2

Green Gas Specna Arms Vapor™ Red 600 ml Specna Arms je značka vytvořená airsoftovými nadšenci pro airsoftové nadšence, známá…

185 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky Specna Arms Edge Ultra ASG 0,25 g 4000 ks

Kuličky Specna Arms Edge Ultra ASG 0,25 g 4000 ks

  • Množství kuliček 4000
  • Hmotnost kuličky 0,25 g

➡ Přesné kuličky 0,25 g Specna Arms EDGE ULTRA - 1 kg - bílé Výrobce: Specna Arms Kód produktu: 5902543110244 _____________…

od 188 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička SA kuličky CORE™ 0,28g, 3500 BBs (sáček) - Bílá

SA kuličky CORE™ 0,28g, 3500 BBs (sáček) - Bílá

6
Doprava od 80 Kč
Osobní odběr zdarma
196 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička 25000 KULIČEK PRO PÁJENÍ OLOVĚNÉ KULIČKY PMTC BGA SMD REBALLING 0,40 0.40mm

25000 KULIČEK PRO PÁJENÍ OLOVĚNÉ KULIČKY PMTC BGA SMD REBALLING 0,40 0.40mm

XKB00040 BGA kuličky 0,40mm PMTC Sn63Pb37 (olovnaté) 25000ks Kuličky jsou určeny k opravě elektrických spojů pod BGA čipy.…

132 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Plynová láhev ASG Ultrair Power Gas - 520ml, 270g

Plynová láhev ASG Ultrair Power Gas - 520ml, 270g

16
  • Barva hnědá

Hnací plyn pro airsoft plynové zbraně. Typ plynu: GreenGas Čistý obsah plynu: 520ml Výška láhve: 26,8 cm Průměr láhve: 6,5…

od 169 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ 0,25g, 4000bb - bílé

Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ 0,25g, 4000bb - bílé

  • Barva bílá
  • Ráže 6 mm
  • Hmotnost kuličky 0,25 g

Kuličky Specna Arms jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole,…

173 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ 0,28g, 3500bb - bílé

Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ 0,28g, 3500bb - bílé

  • Barva bílá
  • Ráže 6 mm
  • Hmotnost kuličky 0,28 g
  • Množství kuliček 3500

Kuličky Specna Arms jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole,…

od 179 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička Kuličky ASG Specna Arms CORE 0,30g 3000 ks

Kuličky ASG Specna Arms CORE 0,30g 3000 ks

  • Množství kuliček 3000
  • Hmotnost kuličky 0,3 g

Kuličky Specna Arms CORE™ Značka Specna Arms je známá svou kvalitou a inovacemi vyráběných replik a má ve své nabídce tři…

od 184 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička ASG kuličky Specna Arms Core 0,25 g 3000 ks

ASG kuličky Specna Arms Core 0,25 g 3000 ks

  • Množství kuliček 3000
  • Hmotnost kuličky 0,25 g

Kuličky Specna Arms CORE™ Značka Specna Arms je známá svou kvalitou a inovacemi vyráběných replik a má ve své nabídce tři…

184 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ 0,30g, 3300bb - bílé

Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ 0,30g, 3300bb - bílé

  • Barva bílá
  • Ráže 6 mm
  • Hmotnost kuličky 0,3 g

Kuličky Specna Arms jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole,…

196 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky T4E Performance Presision RUB 50ks - Kuličky T4E 2.4785

Kuličky T4E Performance Presision RUB 50ks - Kuličky T4E 2.4785

  • Množství kuliček 50

Kuličky T4E 50 Performance Precision RUB 50ks T4E RBP50, střelivo Rubber Ball Precision pro revolverové zbraně T4E kalibru…

619 Kč

OHNOSTROJE-CBS.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB 6mm 0,20g 2000ks PROSLICK [P&J]

Kuličky BB 6mm 0,20g 2000ks PROSLICK [P&J]

2
  • Barva bílá

Váha: 400g Materiál: plast Barva: bílá Nová generace kuliček PROSLICK, které jsou díky velmi precizní výrobě a zároveň…

95 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB 6mm 0,23g 2000ks - BIO

Kuličky BB 6mm 0,23g 2000ks - BIO

2

Váha: 470g Materiál: biologicky rozložitelný Barva: nazelenalá Nová generace kuliček BIO se liší od výrobku PREMIUM…

125 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB 6mm 0,25g 2000ks PROSLICK [P&J]

Kuličky BB 6mm 0,25g 2000ks PROSLICK [P&J]

  • Barva bílá

Váha: 500g Materiál: plast Barva: bílá Nová generace kuliček PREMIUM, které jsou díky velmi precizní výrobě a zároveň jejich…

130 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Guarder Airsoft kuličky 6 mm BB Guarder 0,30 g (1000 ks)

Guarder Airsoft kuličky 6 mm BB Guarder 0,30 g (1000 ks)

  • Hmotnost kuličky 0,3 g
  • Barva bílá

Airsoftové kuličky Guarder BB 0,30 g jsou vysoce kvalitní střelivem určeným pro náročné hráče a přesnou střelbu. Díky…

od 135 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička PJ Kuličky BB 6mm 0,36g 1000ks PROSLICK [P&J]

PJ Kuličky BB 6mm 0,36g 1000ks PROSLICK [P&J]

  • Barva černá

Váha balíčku: 370 g Hmotnost kuličky: 0,36 g Počet kuliček v balení: 1000 kusů Průměr kuličky: 5,95mm +/- 0,01mm Barva:…

160 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB 6mm 0,30g 2000ks PROSLICK [P&J]

Kuličky BB 6mm 0,30g 2000ks PROSLICK [P&J]

2
  • Barva bílá

Váha: 600g Materiál: plast Barva: bílá Nová generace kuliček PROSLICK, které jsou díky velmi precizní výrobě a zároveň…

160 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička BLS Precision BB kuličky 0,28g - 2000ks [BLS]

BLS Precision BB kuličky 0,28g - 2000ks [BLS]

  • Barva bílá
  • Hmotnost kuličky 0,28 g

Hmotnost kuličky: 0,28g Počet kuliček v balení: 2000 kusů Průměr kuličky: 5,95mm +/- 0,01mm Váha balíčku: 560g Materiál:…

165 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Diabolo Standard 5,5mm 300ks

Diabolo Standard 5,5mm 300ks

Diabolo Standard 5,5 mm - 300 ks Vhodné do vzduchových zbraní kalibru 5,5 mm Počet diabolek v balení: 300ks Průměr diabolek:…

165 Kč

TOP TACTICAL

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoft kuličky BB BLS Precision 0.32g/3120

Airsoft kuličky BB BLS Precision 0.32g/3120

1
  • Hmotnost kuličky 0,32 g
  • Barva bílá

BB BLS 0.32g/3120 kuličky Jsou ideální volbou pro všechny airsoftové nadšence. Slouží jako střelivo pro airsoftové zbraně.…

od 350 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička Airsoftové kuličky Specna Arms EDGE ULTRA™ 0,25g, 2700bb, láhev - bílé

Airsoftové kuličky Specna Arms EDGE ULTRA™ 0,25g, 2700bb, láhev - bílé

2
  • Barva bílá
  • Ráže 6 mm
  • Hmotnost kuličky 0,25 g

Airsoftové kuličky EDGE ULTRA™ 0,25g od společnosti Specna Arms jsou vytvořené pro ty nejnáročnější hráče airsoftu. Kuličky,…

200 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička SA kuličky CORE™ 0,30g, 3300 BBs (sáček) - Bílá

SA kuličky CORE™ 0,30g, 3300 BBs (sáček) - Bílá

4
  • Barva bílá
Doprava od 80 Kč
Osobní odběr zdarma
210 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička BLS airsoftové kuličky PRECISION 0,23g, 4300 BBs (sáček) - Bílá

BLS airsoftové kuličky PRECISION 0,23g, 4300 BBs (sáček) - Bílá

4
  • Barva bílá
  • Hmotnost kuličky 0,23 g

Technické specifikaceProduktová řada: PRECISIONOrientační počet kusů v balení: 4300 (1 kg)Hmotnost jedné kuličky: 0,23…

215 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička BLS airsoftové kuličky PRECISION 0,25g, 4000 BBs (sáček) - Bílá

BLS airsoftové kuličky PRECISION 0,25g, 4000 BBs (sáček) - Bílá

21
  • Barva bílá
  • Hmotnost kuličky 0,25 g
Doprava od 80 Kč
Osobní odběr zdarma
219 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička BLS airsoftové kuličky PRECISION 0,28g, 3500 BBs (sáček) - Bílá

BLS airsoftové kuličky PRECISION 0,28g, 3500 BBs (sáček) - Bílá

23
  • Barva bílá
  • Hmotnost kuličky 0,28 g

Technické specifikaceProduktová řada: PRECISIONOrientační počet kusů v balení: 3500 (1 kg)Hmotnost jedné kuličky: 0,28…

229 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoft BBs Guarder BIO 0,20g 5000ks bílé

Airsoft BBs Guarder BIO 0,20g 5000ks bílé

4

Hledáte špičkové, vysoce přesné a zároveň ekologické střelivo pro svou airsoftovou zbraň? Biologicky rozložitelné kuličky…

od 240 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička Green Gas Specna Arms Vapor™ Černý 600ml

Green Gas Specna Arms Vapor™ Černý 600ml

Green Gas Specna Arms Vapor™ Black 600 ml Specna Arms je značka vytvořená airsoftovými nadšenci pro airsoftové nadšence,…

od 240 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Airsoftová kulička SA kuličky EDGE ULTRA™ 0,28g, 2700 BBs (lahev) - Bílá

SA kuličky EDGE ULTRA™ 0,28g, 2700 BBs (lahev) - Bílá

1
  • Barva bílá
Doprava od 80 Kč
Osobní odběr zdarma
250 Kč

Anareus

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Smart Gas Plynová láhev Smart Gas™ - 750ml, 375g

Smart Gas Plynová láhev Smart Gas™ - 750ml, 375g

1
  • Barva modrá

Smart Gas™ je plyn vyroben pouze z nejkvalitnějších surovin, který jsou určeny pro plynem poháněné airsoftové zbraně. Tento…

213 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky ASG Umarex Elite Force Premium BIO 0,20 g 2700 ks

Kuličky ASG Umarex Elite Force Premium BIO 0,20 g 2700 ks

  • Množství kuliček 2700
  • Hmotnost kuličky 0,2 g

Elite Force Bio jsou biologicky odbouratelné airsoftové kuličky ráže 6 mm , určené pro airsoftové repliky. Jejich leštěný…

219 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ BIO 0,25g, 4000bb - bílé

Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ BIO 0,25g, 4000bb - bílé

  • Barva bílá
  • Ráže 6 mm
  • Hmotnost kuličky 0,25 g

Kuličky Specna Arms jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole,…

240 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky ASG Umarex Elite Force Premium BIO 0,25 g 2700 ks

Kuličky ASG Umarex Elite Force Premium BIO 0,25 g 2700 ks

  • Množství kuliček 2700
  • Hmotnost kuličky 0,25 g

Elite Force BIO jsou biologicky rozložitelné kuličky pro repliky ASG o ráži 6 mm . Jsou vyrobeny technologií vstřikování a…

241 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ BIO 0,28g, 3500bb - bílé

Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ BIO 0,28g, 3500bb - bílé

  • Barva bílá
  • Ráže 6 mm
  • Hmotnost kuličky 0,28 g
  • Množství kuliček 3570

Kuličky Specna Arms jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole,…

246 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ BIO 0,30g, 3300bb - bílé

Airsoftové kuličky Specna Arms CORE™ BIO 0,30g, 3300bb - bílé

  • Barva bílá
  • Ráže 6 mm
  • Hmotnost kuličky 0,3 g

Kuličky Specna Arms jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole,…

257 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Umarex Elite Force Premium Airsoftové kuličky 0,20 g 2700 ks

Umarex Elite Force Premium Airsoftové kuličky 0,20 g 2700 ks

  • Množství kuliček 2700
  • Hmotnost kuličky 0,2 g

BB kuličky pro ASG Elite Force Premium 0,20 g 6 mm 2700 ks Elitní síla Bb kuličky pro ASG Elite Force Premium 0,20 g 6 mm…

267 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky do ASG Specna Arms Precision Edge 0,20g Bio 1kg bílé

Kuličky do ASG Specna Arms Precision Edge 0,20g Bio 1kg bílé

  • Množství kuliček 5000
  • Hmotnost kuličky 0,2 g
  • Barva bílá

➡ Bio kuličky 0.20 g Specna Arms EDGE 5000 ks Výrobce: Specna Arms Kód produktu: 5902543289421 _____________ ➡ PARAMETRY:…

281 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB 6mm 0,23g 3000ks PROSLICK [P&J]

Kuličky BB 6mm 0,23g 3000ks PROSLICK [P&J]

2
  • Barva bílá

Váha: 690g Materiál: plast Barva: bílá Nová generace kuliček PREMIUM, které jsou díky velmi precizní výrobě a zároveň jejich…

170 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB 6mm 0,40g 1000ks PROSLICK [P&J]

Kuličky BB 6mm 0,40g 1000ks PROSLICK [P&J]

  • Barva černá

Váha balíčku: 410 g Hmotnost kuličky: 0,40 g Počet kuliček v balení: 1000 kusů Průměr kuličky: 5,95mm +/- 0,01mm Barva:…

170 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Airsoftová kulička Kuličky BB 6mm 0,20g 4000ks PROSLICK [P&J]

Kuličky BB 6mm 0,20g 4000ks PROSLICK [P&J]

1
  • Barva bílá

Váha: 815g Materiál: plast Barva: bílá Nová generace kuliček PROSLICK, které jsou díky velmi precizní výrobě a zároveň…

185 Kč

Airsoft Morava.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie