Chrániče kolen
Seznam produktů kategorie

Plano K-Tech Line PKT300 chrániče kolen z polyesteru černá, červená 1 pár
ParametryMnožství: 1 párBarva: černá · červenáKategorie produktu: chrániče kolen z polyesteruVýhodyVelmi lehkáz vyztuženého…
Puhy.cz

SPORT Charge GRD chrániče kolen SP2165 - Nike černo-béžová L
- Velikost chrániče L
SPORT Charge GRD chrániče kolen SP2165 - Nike černo-béžová L, Vlastnosti: Díky chráničům holení Nike Charge můžete na hřiště…
v 3 obchodech

Globber - Chrániče Junior XXS Fuchsia Shapes - expresní doprava
CharakteristikaChrániče Globber Junior XXS jsou určeny pro děti 3 - 7 let s hmotností do 25 kg. Set sestává ze dvou chráničů…
v 4 obchodech

Náhradní plastové kryty pro Chrániče kolen BOOM Shockproof | BLACK
Náhratní vyměnitelná plastová krytka pro prodloužení životnosti chráničů Boom Shockproof. Univerzální velikost. Balení…
Scootering.cz
![Chránič kolene Chrániče kolenní STURM zelené [2 kusy]](/img/image-placeholder.png)
Chrániče kolenní STURM zelené [2 kusy]
- Velikost chrániče uni
Poskytují uživateli maximální ochranu kolen při aktivní činnosti Jsou tvořeny z vysoce odolného, protiskluzového…
ARMYSHOP.CZ

ODER pěnové chrániče kolen černé uni (2 ks/bal)
Vysoce kvalitní pěnové chrániče kolen vložené do nohavic kalhot. Vyrobeno ze syntetického materiálu EVA, který neabsorbuje…
Exkalibr.cz

Gelové chrániče kolen Consorte Nakolanniki żelowe
OCHRANNÉ CHRÁNIČE KOLEN GELOVÉ Gelové chrániče kolen určené pro práci v kleče, jako ochrana před zraněním. Gelové návleky na…
Allegro.cz

Chrániče holení a kolen Fuse OMEGA 100 Kids M/L
Chrániče Fuse OMEGA kombinují maximální pohodlí a maximální ochranu. Konstrukce kombinuje odolnou kevlarovou tkaninu v…
TBB-BIKE

Stanley FatMax Kolenní podložka, Černá, Žlutá Pěnová výplň Nastavitelný popruh…
FMST82962-1Parametry Typ produktu: Kolenní podložka Materiál kolenního chrániče: Pěnová výplň Charakteristiky odporu: Odolné…
Puhy.cz

Peddinghaus 6423000001 chrániče kolen 1 ks
Podkolenní podkolenka „Protech“ odlehčuje kolena a je velmi odolná proti tlaku. Nelze srovnávat s běžnými materiály…
Puhy.cz

SPORT Chrániče kolen neoprenové OK-N Černá s bilou a zlatou - MASTERS černá- MIX…
- Velikost chrániče S
SPORT Chrániče kolen neoprenové OK-N Černá s bilou a zlatou - MASTERS černá- MIX barev S, Neoprenové chrániče kolen MASTERS…
v 2 obchodech

Globber - Chrániče Junior XS Navy Blue - expresní doprava
Charakteristika Globber - Chrániče Junior XS, v jednom balení naleznete chrániče loktů, zápěstí a kolen s popruhy na suchý…
v 4 obchodech

Dino-Bikes Winx dětské chrániče
CharakteristikaDětské chrániče Winx od výrobce Dino Bikes Italy s licencovaným motivem. Dětské chrániče jsou vhodnou…
v 4 obchodech

Globber - Chrániče Adult XL Black - expresní doprava
Charakteristika Sada chráničů loktů, zápěstí a kolen Globber pro dospělé, velikost XL - černá barva. Extra chrániče s…
v 4 obchodech

Globber - Chrániče Adult M Black - expresní doprava
Charakteristika Sada chráničů loktů, zápěstí a kolen Globber pro dospělé, velikost M - černá barva. Extra chrániče s popruhy…
v 4 obchodech

Globber - Chrániče Adult S Black - expresní doprava
Charakteristika Sada chráničů loktů, zápěstí a kolen Globber pro dospělé, velikost S - černá barva. Extra chrániče s popruhy…
v 4 obchodech

Globber - Chrániče Adult L Black - expresní doprava
Charakteristika Sada chráničů loktů, zápěstí a kolen Globber pro dospělé, velikost L - černá barva. Extra chrániče s popruhy…
v 4 obchodech

Chrániče kolen BOOM Basic | BLUE L
- Velikost chrániče L
Značkové chrániče kolen nejen pro Freestyle sporty. Dostupné velikosti: XS, S, M, L. PŘED VLOŽENÍM DO KOŠÍKU ZVOLTE SPRÁVNOU…
Scootering.cz

Chrániče kolen BOOM Basic | PURPLE XS
- Velikost chrániče XS
Značkové chrániče kolen nejen pro Freestyle sporty. Dostupné velikosti: XS, S, M, L. PŘED VLOŽENÍM DO KOŠÍKU ZVOLTE SPRÁVNOU…
Scootering.cz

Chrániče kolen a loktů BOOM Basic Double Pad Set | BLACK XS
- Velikost chrániče XS
Značkové chrániče kolen a loktů nejen pro Freestyle sporty. Dostupné velikosti: XS, S, M, L. PŘED VLOŽENÍM DO KOŠÍKU ZVOLTE…
Scootering.cz
![Chránič kolene Chrániče kolenní STURM flecktarn [2 kusy]](/img/image-placeholder.png)
Chrániče kolenní STURM flecktarn [2 kusy]
- Velikost chrániče uni
Poskytují uživateli maximální ochranu kolen při aktivní činnosti Jsou tvořeny z vysoce odolného, protiskluzového…
ARMYSHOP.CZ

HOEGERT ROTH SLIM pěnové chrániče kolen černé uni (2ks/balení)
Vysoce kvalitní ROTH pěnové chrániče kolen, navržené pro vložení do kapes na kolenou pracovních kalhot. Vyrobené z EVA…
v 2 obchodech

Chrániče kolen Rekd Patrol Caps univerzální
Vyměnitelné přední panely pro chrániče kolen ze série REKD Patrol. - 2 kusy - kompatibilní s chrániči kolen řady REKD Patrol…
v 3 obchodech

NÁKOLENÍKY CHRÁNIČE KOLEN PRACOVNÍ PĚNOVÉ ZAHRADNÍ DO ZAHRADY
PRACOVNÍ CHRÁNIČE KOLENNÍ PĚNY Pokud hledáte účinnou ochranu kolen při práci nebo domácích povinnostech – chrániče kolen…
Allegro.cz

Pracovní chrániče kolen Lewer gelové s nastavením a přídavnými polštářky
Pracovní chrániče kolen STAVEBNÍ GELOVÉ 2 ks profesionální Kolenní chrániče, které jsou zároveň odolné a pohodlné? TO JE…
Allegro.cz

Kolenní bandáž Cambivo - velikost L
- Velikost chrániče L
CAMBIVO Chránič kolen pro muže i ženy, Chrániče kolen pro zvedání závaží, Chránič kolen pro slabé klouby, Běh, Cvičení,…
Allegro.cz

Gelové chrániče kolen s pěnou, nastavitelnými popruhy a přídavnými polštářky
- Velikost chrániče S
Profesionální gelové a pěnové chrániče kolen Stavební zahradní dlažebníky Silné zahradní pracovní práce Inovativní ochranné…
Allegro.cz

Gelové chrániče kolen Powermat PM-NAK-1T
OCHRANNÉ CHRÁNIČE KOLEN POWERMAT PM-NAK-1T ✅Pracovní chrániče kolen Powermat jsou odolnou ochranou kolen pro profesionály.…
Allegro.cz

Ochranné gumové nákoleníky Werckmann
- Velikost chrániče S
Gelové chrániče kolen, 2 kusy Gelové chrániče kolen, 2 kusy optimální ochrana a pohodlná práce na tvrdých površích Ideální…
Allegro.cz

McDavid 414 bandáž kolene černá + DÁREK
- Velikost chrániče S
Tento všestranný produkt vyvíjí stálý mírný tlak na čéškovou šlachu díky jedinečné tubulární opěrce. Pomáhá tak snižovat…
Sport365.cz

McDavid 402 Knee Support with Open Patella POUZE XL - černá (VÝPRODEJ) + DÁREK
- Velikost chrániče S
McDavid 402 ortéza na koleno v novém designu. Ochrana před drobnějšími škrábanci a nárazy. Ortéza stahuje měkké tkáně,…
v 2 obchodech

Chrániče kolen Fuse Combo NXG černá / zelená Kids XS/S
Fuse NXG Combo chrániče byly navrženy pro mladé BMX ridery, kteří potřebují spolehlivou ochranu kolen i holení v jednom…
TBB-BIKE