Ověřený zákazník
před 11 lety
samá
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
samá
Všechno proběhlo tak jak mělo a komunikace s obchodem byla na jedničku....
Po objednávce zaslali email, na prodejně měli vše nachystáno. Spokojenost.
Po nákupu jsem se ještě díval na jedno kolo, prodavač byl ochotný, nabídl i zápůjčku na projetí v blízkém parku.