Vstřícnost, rychlost... ochota. Super
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
zboží nakonec dorazilo - v pořádku
u zboží uvedena dostupnost: skladem k dodání do 2 pracovních dnů. Když jsem tam po týdnu zavolal, jak to vypadá - dozvídám se, že zboží teprve dorazí za tři dny na sklad a to ještě v jiné barvě něž jsem objednal. Navíc místo omluvy se dozvídám velmi neochotným tónem, že je to normální, že nyní mají hodně objednávek. Za mě velmi neseriózní a neprofesionální jednání.
Dostatečně rychle dodání. Komunikace s obchodem perfektní.
Vše probíhalo zcela v pořádku.
Rychlost dodání zboží
Rychlé dodání
Jedno křeslo trochu odřené
materiál
doba odeslání
Rychlost
rychlost
Objednala jsem dítěti boby, eshop na svých stránkách měl uvedeno upozornění, že začínají zpracovávat objednávky až první pondělí po Novém roce, tedy 4.1. S tím jsem neměla problém a očekávala jsem zboží v úterý nebo ve středu. Vzhledem k tomu, že mi nepřišla žádný info email o stavu objednávky v pondělí, zkusila jsem napsat email. V úterý mi přišla odpověď, že se omlouvají, ale mají inventuru a boby pošlou nejdřív ve středu nebo čtvrtek. Ve středu ráno mi volal pán, že se omlouvá, ale boby nemá .... objednala jsem tedy jinde a hned druhý den je měla doma.
Zboží jenž je uvedeno SKLADEM jím ve skutečnosti není a na tuto skutečnost jste upozorněni e-mailem s odstupem několika dní.
ochota
Vše na jedničku, doporučuji!
rychlost dodání
Rychlost, vstřícnost
Žádná komunikace o zboží
rychlé dodání zboží od objednání
rychlé dodání
Rychle dodani
rychlost dodani,super
Rychlost, co slíbili, to dodrželi. Rychlý vánoční nákup. Za mě 1*.
