Jeste zbozi neprislo.
Nic budou vánoce
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jeste zbozi neprislo.
Nic budou vánoce
rychlost dodání, zboží dobře zabalené
výborná komunikace,rychlé zaslání
rychlost doručení a bezpečnost křehkých prvků
Dobrá informovanost a rychle dodání zboží
rychlost vyřízení, emailová komunikace před obdržením.
vše naprosto v pořádku
Rychlost dodání
Kvalita lrislusenstvi lustry umela hmota.
U lustry nebyla čokoláda..
Objednáno - splněno. Spokojenost
Rychlé vyřízení a dodání
Rychlost doruceni a kvalita zbozi
Přístup,informovanost o zásilce, rychlost dodani
dlouhá doba expedice u zboží skladem
Bohužel nic,syn se vás ptal jaká žárovka tam může být,vím to protože mi korespondenci s vámi přeposílá.
Raminko,které slouží ke stahování je krátké,zaslali jste nám velkou,dlouhou žárovku,když jsme raminko oddělalali žárovka šla zašroubovat,s ramínkem nikoli,svití jak bludička a stále bliká,velice nepříjemné,blikala i v jiné objímce.Lustr jsem dostala od syna Dušana Slámy k 75.výročí narození,ani já ani můj syn jsme nybyli spokojeni.On bude žákovku urgovat.Takle si nepředstavuji službu zákazníkům.Kdyby bylo otevřeno určitě bych si lustr koupila v kamenném obchodě.Dnes jsem si musela koupot další žárovku 18 w,ale kratší .V kuchyni nám odešla stropní zářivka teprve dnes budeme svítit.
rychlost, dobré ceny
balení předmětu
svítidlo by mělo být elektricky lépe připraveno pro montáž i domácím kutilem.
Z něho by měly trčet vodiče s označením připojení fáze, jinak to nesvítí. Poplarita musí být dodržena i při nezbytném rozebrání svítidla. Běžný chlap v domácnosti nemá šanci to připojit a může to vše i zkazit.
komunikaci obchodu a rychlost dodání
rychlé dodání
Moc hezke svetlo