Nic na lustru nebylo rozbité, neboť balení bylo poctivé.
Na jednom ze tří skleněných stínidel je kaz, který není pro povrchního pozorovatele nápadný, leč já jej vidím a vadí mi !! Navozuje to znovu a znovu pocit, že Čechům naležejí výhradně kazové výrobky, zatímco bezvadné se zásadně vyvážejí. Bylo tomu tak za totáče a trvá to i nadále !!!
