Hlavička stránky
Logo obchodu Euroking.cz

Euroking.cz

69 % spokojených zákazníků

2 029 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 3 689 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 13 lety
Doporučuji obchod, ale...

rychlost,dobrá komunikace,dostupnost

polepený obal zboží lepenkou se jménem,která nelze sundat bez poškození obalu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Bezproblémové

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 13 lety
Doporučuji obchod

Super! Není nic co bych jsem vytkla. Moc děkuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

Totální průser a neschopnost, neochota!!! Suveréně nejhorší zkušenost internetového nákupu, kterou jsem měl! Absolutně nedoporučuji!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

Pouze cena

Zbozi ktere uvadí ze maji skladem museji obednat a jeste je to sedy dovoz z polska a u vyrobku chybí cesky manual.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

šedý dovoz z Německa DELONGHI a ještě to nelze opravit

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 14 lety
Doporučuji obchod

Spokojen vzdy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 14 lety
Doporučuji obchod

s ničím nebyl problém

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 14 lety
Doporučuji obchod

Jsem zatím s nákupem spokojená,v eshopu mi samostatně prohlédli zásilku,jen jsem u vrtačky Black Decker nenašla návod v češtině

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 14 lety
Doporučuji obchod

Vše bylo v pořádku.Určitě zde budu nadále nakupovat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

zboží přišlo brzy

sice brzy,ale vadné,zasláno zpět a teď budu čekat na peníze,takže mám fuč 350kč za poštovné a jsem zvědavá za jak dlouho peníze přijdou,dále krabice byla jak po sto použití,psali,že musím potvrdit dobropis,takže průtahy,nikomu nedoporučuji ani omylem

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží nedodáno, změněny podmínky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

Uvádějí chybnou dostupnost u Iphonu 5

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

Nemají skladem jak deklarují.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

Tyto e-shopy maji stejné odběrné místa se stejnymi městy a adesami!!?? www.EuroKing.cz(EUROKING.cz,s.r.o) www.ElektroCR.cz(ERGOCOM,s.r.o) www.Mader.cz(MADER s.r.o) www.ObchodCR.cz(BONAT s.r.o.)

-Lživé dodací lhůty dle nich 1-5dní? Realita=zboží jsem neobdržel ani po 8-mi prac.dnech. -objednal jsem 24.4.a nakonec slibovali dodani az 8.5.2012!! -Informace o zpoždění zásilky až na dotaz! -Tel.nezvedají nikdy a na emaily odpovídají po pul dni místo slibených:..."na emaily se snažíme odpovídat do 15min." -Zrušil jsem objednávku jinak se služby v ČR nezlepší! -Raději si připlatím jinde a dám přednost férovosti a spolehlivosti!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

Nedoporučuji, bez urážky diletanti, zboží uváděné skladem není vlastně skladem a jak se následně ukáže i za odlišnou cenu - vyrazně vyšší. Nutno podotknout že ve vyhledávači objednané zboží stále neopravené a tak hodně zákazníků zbytečně mate.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

objednal jsem si 4 různé věci, jedna mi přišla jiná, na moje dotazy, zda výrobek mohu použít jako plnohodnotnou náhradu nikdo nereaguje

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

V tomto obchodě si nic neobjednávejte!!!!! Chytají lidi na super ceny, ale zboží nemají, ikdyž píší skladem. Hold žijeme v Čechách

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 14 lety
Nedoporučuji obchod

objednala jsem si zbozi, behem objednavky mi stranka 2x spadla, po zdanlive konecnem dovyplneni potrebnych info stranka spadla znovu. Poslala jsem dotaz na email, zda byla objednavka vubec dokoncena-email mi prisel zpet, ze mam spatne zadanou adresu prijemce. Tudiz jsem nespokojena.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 15 lety
Nedoporučuji obchod

Informace o objednávce v pořádku a rychle.

Inzerují zboží a po objednávce jen přijde email, že už ho dlouhodobě nemají na skladě. A pořád zboží inzerují....

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Splátkový prodej (Hello bank)Bankovní převodHotověDobírkaSloženkaNa fakturu

Doprava

Česká poštaDPD CZDHLPPLToptrans

Výdejní místa

Vlastní místaČeská pošta (na poštu)PPL ParcelShopZásilkovnaBalíkovna

Kontaktní údaje