rychlost,dobrá komunikace,dostupnost
polepený obal zboží lepenkou se jménem,která nelze sundat bez poškození obalu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlost,dobrá komunikace,dostupnost
polepený obal zboží lepenkou se jménem,která nelze sundat bez poškození obalu
Bezproblémové
Super! Není nic co bych jsem vytkla. Moc děkuji.
Totální průser a neschopnost, neochota!!! Suveréně nejhorší zkušenost internetového nákupu, kterou jsem měl! Absolutně nedoporučuji!!!
Pouze cena
Zbozi ktere uvadí ze maji skladem museji obednat a jeste je to sedy dovoz z polska a u vyrobku chybí cesky manual.
šedý dovoz z Německa DELONGHI a ještě to nelze opravit
Spokojen vzdy
s ničím nebyl problém
Jsem zatím s nákupem spokojená,v eshopu mi samostatně prohlédli zásilku,jen jsem u vrtačky Black Decker nenašla návod v češtině
Vše bylo v pořádku.Určitě zde budu nadále nakupovat.
zboží přišlo brzy
sice brzy,ale vadné,zasláno zpět a teď budu čekat na peníze,takže mám fuč 350kč za poštovné a jsem zvědavá za jak dlouho peníze přijdou,dále krabice byla jak po sto použití,psali,že musím potvrdit dobropis,takže průtahy,nikomu nedoporučuji ani omylem
Zboží nedodáno, změněny podmínky.
Uvádějí chybnou dostupnost u Iphonu 5
Nemají skladem jak deklarují.
Tyto e-shopy maji stejné odběrné místa se stejnymi městy a adesami!!??
www.EuroKing.cz(EUROKING.cz,s.r.o)
www.ElektroCR.cz(ERGOCOM,s.r.o)
www.Mader.cz(MADER s.r.o)
www.ObchodCR.cz(BONAT s.r.o.)
-Lživé dodací lhůty dle nich 1-5dní? Realita=zboží jsem neobdržel ani po 8-mi prac.dnech.
-objednal jsem 24.4.a nakonec slibovali dodani az 8.5.2012!!
-Informace o zpoždění zásilky až na dotaz!
-Tel.nezvedají nikdy a na emaily odpovídají po pul dni místo slibených:..."na emaily se snažíme odpovídat do 15min."
-Zrušil jsem objednávku jinak se služby v ČR nezlepší!
-Raději si připlatím jinde a dám přednost férovosti a spolehlivosti!
Nedoporučuji, bez urážky diletanti, zboží uváděné skladem není vlastně skladem a jak se následně ukáže i za odlišnou cenu - vyrazně vyšší. Nutno podotknout že ve vyhledávači objednané zboží stále neopravené a tak hodně zákazníků zbytečně mate.
objednal jsem si 4 různé věci, jedna mi přišla jiná, na moje dotazy, zda výrobek mohu použít jako plnohodnotnou náhradu nikdo nereaguje
V tomto obchodě si nic neobjednávejte!!!!! Chytají lidi na super ceny, ale zboží nemají, ikdyž píší skladem. Hold žijeme v Čechách
objednala jsem si zbozi, behem objednavky mi stranka 2x spadla, po zdanlive konecnem dovyplneni potrebnych info stranka spadla znovu. Poslala jsem dotaz na email, zda byla objednavka vubec dokoncena-email mi prisel zpet, ze mam spatne zadanou adresu prijemce. Tudiz jsem nespokojena.
Informace o objednávce v pořádku a rychle.
Inzerují zboží a po objednávce jen přijde email, že už ho dlouhodobě nemají na skladě.
A pořád zboží inzerují....