Hlavička stránky
Logo obchodu Euroking.cz

Euroking.cz

69 % spokojených zákazníků

2 029 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 3 689 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 11 lety
Nedoporučuji obchod

Nákup se nakonec neuskutečnil, doba dodání zboží,které údajně bylo skladem, se neustále odsunovala. Dobu dodání uvádějí 2 - 4 dny, ale to ani náhodou.To je tak možná doba, kdy vám napíší, jak to vlastně s vaší objednávkou vypadá.A to ještě v lepším případě.Byla to má druhá objednávka, a taky poslední. Zboží jsem si objednala v jiném e-shopu a měla jsem je doma do dvou dnů. Tak proč to jinde jde a tady je to naprostá katastrofa?

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 11 lety
Doporučuji obchod

rychlé dodání,první nákup

nedali vědět ,že už zboží dojde , bylo narváno ve schránce

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Nedoporučuji obchod

Absolutně nedoporučuji. Uvedené telefonní čísla jsou nefunkční, je tam nahraný jen nějaký spot. Slibují dodání do 2 - 4 dnů, ale ani do týdne nevíte, kde je objednané zboží. Nulová komunikace.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Obchod je skvělý. :-)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání, žádné poplatky za osobní odběr, žádné cenové limity pro objednávku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Doporučuji obchod, ale...

Zboží celkem rychle dorazilo

Pozor na jejich obchodní podmínky.Euroking.cz, elektrocz.cz,obchodcr.cz je stejný obchod. Vybrali jsme si bohužel náhradní díl, který k našemu spotřebiči nepasoval. Vrátili jsme ho proto do 14 dní. Z ceny náhradního dílu(cca 500Kč)nám strhli částku 200 Kč jako servisní poplatek za vrácení zboží do původního stavu - zboží bylo nepoužité, v originální krabici a zabalené, tak jak jsme ho obdrželi. Tak tedy už to této zkušenosti už nikdy více a NEDOPORUČUJI ZDE NÁKUP. Záležitost byla předána k prošetření u ČOI

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 12 lety
Nedoporučuji obchod

Zvedli mi telefon. Ale to by mělo být automatické, ne?

Zrušili mi objednávku. Email od nich mi spadl do Spamu. Přitom při objecnání měli napsáno, že je zboží skladem v eshopu, za asi 3hod bylo na dotaz a navečer v nabídce už nebylo. Ještě nyní (druhý den), je zboží na zboží.cz inzerováno, link je neaktuální. To samé mají ještě obchody Elektrocr.cz a obchodcr.cz. I ty samé kontaktní telefony... NEBRAT

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Vše v naprostém pořádku. DOPORUČUJI !!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

všeproběholo bez jakýchkoliv problémů

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Každý nákup na Euroking perfektní, za skvělou cenu.Fandím Vám a doporučuji!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

bezva ceny velký výběr odběrní místa

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Nedoporučuji obchod

cena, osobní odběr

ačkoli mělo být zboží skladem, dorazilo po více než týdnu, očividně rovnou ze zahraničí zboží nemělo český návod, na mail nikdo opakovaně nereagoval, ani telefonický kontakt se nezdařil rozhodně nedoporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Zboží přišlo rychle a v pořádku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Dobrá cena, rychlé dodání.

U přístroje nebyl český návod.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

rychlé jednání, informace o stavu objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 12 lety
Doporučuji obchod

Rychlý, bezproblémový obchod s možností osobního převzetí - tudíž bez poštovného.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 13 lety
Doporučuji obchod

osobní odběr bez problémů

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 13 lety
Nedoporučuji obchod

Nulova komunikace.Uz nikdy vic

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 13 lety
Doporučuji obchod

- nízká cena - možnost osobního vyzvednutí

U některého zboží (v mém případě drobná elektronika) to vypadá, že není původně určeno pro český trh a je nakoupeno v zahraničí (Německo ?). To je však daň za nízkou cenu. Obsahovalo však český návod a prodejce grantuje 2 roky záruku. Doufám že reklamovat nebudu muset :-)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 13 lety
Doporučuji obchod

vše v pořádku, doporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Splátkový prodej (Hello bank)Bankovní převodHotověDobírkaSloženkaNa fakturu

Doprava

Česká poštaDPD CZDHLPPLToptrans

Výdejní místa

Vlastní místaČeská pošta (na poštu)PPL ParcelShopZásilkovnaBalíkovna

Kontaktní údaje