nereagovali vůbec na objednávku, jen mě napsali, že se omlouvají a dávají mě 100,- Kč bonus na novou objednávku
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
komunikace
doba dodsání
vyběr a ceny
Obchod Euroking, před odesláním čtyřnásobně navýšil cenu dopravy.
Dobra komunikace a rychle dodani zbozi
Tento internetový obchod nedoporučuji.
Snažil jsem se objednat zboží s doručením do Prahy a jako příjemce jsem uvedl firmu.
Výsledkem byla jedna otázka za druhou.
Mám dojem, že je nezajímá prodej, ale odpovědi na osobní otázky.
Přehledná nabídka zboží. Rychlé doručení.
rychlé vyřízení
nemáte zásilkovnu poblíž mého bydliště Nový Bor. Musela jsem jet až do Liberce
Dlouhe dodaci lhuty objednavku jsem zrusila
zboží dorazilo v pořádku, info o balíku
v pohodě, vše proběhlo
Vso ok.. zadne stiznosti.. doporucuji
měli skladem
Rychlé dodání
Nešlo doručení na adresu,kontakt na řidiče byl úplně na jiné auto které vezlo balík v podstatě na druhé straně v české republice
dobrá cena
Vše dobré
rychlé dodání
vse ok, spoko
dobrá cena
