Zaplaceno a nic ještě neposlali. Objednávala jsem bo měli uvedeno Skladem!
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Musím jistě pochválit rychlou práci s klienty. Napsal jsem e-mail a odpověď jsem dostal přibližně za dvě hodiny.
Co mě ale opravdu zklamalo, je nepravdivá informace o rychlosti dopravy. Na webu bylo uvedeno 3 dny, přitom čekám už týden.
Zatím nic nedošlo i když mělo být zboží skladem
Na to že je z Číny funguje v pohodě,pro domácí účely
Nedodali zboží
Dlouho objednávání doba zboží nepřišlo
Zboží skladem objednané,,, po týdnu vyjádření eshopu: Dobrý den,
je mi to velice líto, bohužel jsem obdržela informaci z logistiky, že Vámi objednané zboží - TP-Link Tapo D230S1 Chytrý video zvonek - bylo poškozené a není možné jej nyní expedovat. Řešíme škodní událost. Zboží nedodáno,
Děkuji vánoční dárek došel včas!
rachlé jednání, dobrá komunikace.
rychlost dodání, zásilka v pořádku
rychlost doručení, cena, komunikace
Dobra cena
Zmatena komunikace ohledne uhrady - uhradil jsem ihned, ale obchod o tom nevedel, ptal se me, zda jsem uhradil, a tak se doruceni zdrzelo
Komunikace
Zboží uvedené jako skladem nebylo k dispozici. Bohužel jsem objednávku rušila.
Rychlost jednání a dodání zboží
Nemám připomínek vše proběhlo hladce
Komunikace
Zboží nebylo doposud dodáno ač bylo uhrazeno 18.12.2025. Co jsem asi měl dát tedy synovi k Vánocům ??
Zarím nic.
Oznámení,že zboží bylo cestou poškozeno,pfoto mi ho nedodali, další zboží prý ořijde v polovine ledna. A prý si mám koupit neco jiného z jejich nabídky. A to ani nezmínili,že zboží v polovine ledna pošlou...
Vstricne jednani personalu, dobra komunikace. Problem, vznikly pri on-line objednavce, byl rychle vyresen pri nasledne komunikaci s personalem. Takze zamestnacum Eurokinga dekuji a preji vsechno nejlepsi do noveho roku!
Naprosto nefunkcni automaticky system - pri on-line objednavce nebyl uznan slevovy kod ani jeho hodnota nebyla posleze odectena automaticky z poznamky, kde jsem to zadal na radu prodejce. Nastesti, lide v Eurokingu funguji mnohem lepe nez robot.
Rychlost vyřízení objednávky ještě do Vánoc
AspoŇ komunikujete
Objednal jsem zboží minulý týden v úterý a ještě ho nemám.
