Rychlé dodání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Cenu
Dodací lhůta
Objednal jsem si kamerový bezpečnostní set,, obchodník uváděl .že zboží mají skladem, proto jsem ho objednal, následně mi došel e-mail o automaticky potvrzené objednávce s tím že mi v následujících dnech přijde mail ohledně termínu expedice a termínu doručení na moji adresu., a pak dlouhé nic!! následně mi po asi týdnu došel mail ,že nemají odpověď na mail ohledně nedostupnosti zboží a objednávku tedy ruší., tím že jsem zboží objednával z tohoto obchodu poprvé, tak jsem nic předem neplatil, ale zboží jsem raději objednal na dobírku. Ve skutečnosti si myslím, že zboží neměli vůbec skladem a jen lákají zákazníky na svůj e-shop. Raději zde vůbec nenakupujte.
Komunikace, rychlost dodání
Super doprava rychle jednání a kontakt na prodejnu funguje hned milá obsluha v telefonu a vstřícná pomohla mi.
2.12.2025 objednáno rádio, dnes je 9.12.2025 a zboží nikde, bez jakékoliv komunikace!
Rychlost komunikace - jakmile zjistili že zboží nemají skladem, ač bylo oznámeno že je, reagovali
Skladové zboží ve skladě nebylo... Zajímavé
Cena, rychlost i způsob dodání
rychlos
Ještě mi nepřišlo zboží.
Není zpětná vazba. Kupovala Jsem až z Písku přes ppl službu a dovezli mi to v pátek ale dobrý. Chápu, že teď mají nápor ale snad napsat mohou. Děkuji.
Minuly tyden objednano a zatim zasilku neexpedovali. Dlouha doba dodani.
Rychlost dodání
vyšší cena
cena, komunikace
delší dodací lhůta než uváděná
Rychlé vyřízení objednávky
Nemám námitky
Rychlé a bezproblémové dodáni.
Rychlost
Dodací lhůta je katastrofální
Obchod bez problémů
Zatím stále nemám zboží
Vůbec nic zboží které je udajně je skladem asi skladem není pokud to nejste za 1 týden předat dopravci tak objednávku zrušte koupím jinde moje chyba kdyby jsem si přečetl hodnocení obchodu nikdy bych neobědnal ve vašem obchodu
Všechno zboží skladem a ani po 1 týdnu nebylo předáno dopravci po dotazech stále že je chyba logistiky ,pak najednou žě část objednávky není souhlas at pošlou co mají ale stejně žádné odeslání .Obchod nedoporučuji v žádném případě .Jak jsem psal obchodu pokud zboží nepředáte dopravci v pondělí objednávku zrušte .Je to moje chyba kdybych zboží objednal u Poláka tak již bylo doma .Toto vypadá na obchod který pouze přeprodává zboží z Polska či Číny a zákazníku počkej si .Děláte z lidí hlupáky
