Rychlost dodání, kvalitu, komunikaci
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost vyřízení objednávky
Objednávala jsem kávu, a jelikož bydlím v německu objednávám více kusů, v srpnu mi přišel balík s trvanlivostí do 4.1 a pak v listopadu taktéž,jenže ten jsem otvírala až v lednu. Očekávala bych delší dobu spotřeby !!!
rychlé dodání
Vše, doručení i zabalení.
rychlost vyřízení objednávky
velký výběr, dobré ceny
chválím naprosto vše
Přehlednost stránek, ceny a rychlost dodání zboží.
Termín dodání - od 9. 7. 2018 čekám o vyřízení, zaplatila jsem obratem a nic nedošlo.
cena,rychlost,balení
Maximální spokojenost, v pondělí objednáno ve středu vyzvednuto v Uložence. Jednotlivě zabaleno do bublinkové fólie a ještě proloženo kartónama.
Rychlost
Před Novým rokem nepracují.
cena +termín dodání
Mimořádně špatné balení zboží! Obsah jedné lahve vytekl do celého balíku, vzhledem k nestandardní ceně poštovného je to podivné - nedostatečně zabalená zásilka, nulová pečlivost obsluhy. Současně chci upozornit na velmi hrubé jednání ze strany zástupce Gastroklubu, který byl na tuto skutečnost upozorněn, vč. fotografického materiálu.
Snad jen rychlost dodání. Avšak ta i byla k ničemu.
Podprůměrná komunikace. Byl jsem domluvený na určitém zboží, došlo jiné...
Snad jen internetove stranky pekne vypracovane.
Objednala jsem na vanoce 18.12. s garanci dodani do vanoc a prislo to 19.1.. Na e- mail ani na sms a volani nikdo nereagoval. Zasadne nedoporucuji a nikdy uz nebudu v tomto int. obchode objednavat.
Bleskové dodání.O víkendu objednáno a v úterý již převzato ze zásilkovny.Trochu obavy ,aby se láhve nerozbily-perfektně zabaleno.Dárek udělal radost.Děkuji.Alimdul
Rychlé dodání, poradili po telefonu
