rychlé dodání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
super výběr , rychlá doprava
Žádné zboží jsem neobjednal
Doručení!!
Komunikace
ceny a dodaní
Nějaká menší sleva už sem objednával dostkrát až bude potřeba objednám a doporučuji všem známím ale nějaký bonus by se hodil
sortiment zbozi, spolehlivy obchod
Rychlost dodani
rychlé dodání, dobrá cena
velký výběr, nejen alkoholických nápojů
dobré ceny
poštovné
rychůost dodání
dobré ceny
pomalejší aktualizace (prezentace) zboží na e-shopu
rychlost dodání, příznivé ceny jak zboží, tak i za dopravu
malé zboží posláno ve zbytečně velké krabici vycpané plastem
Vše proběhlo v naprostém pořádku
Ztracenou zásilku si musíte sami dohledávat a obchod se nezapojuje. Peníze dopředu zaplacené chcou vrátit až jim dopravce vysvětlí kde se ztratila zásilka, takže nemáte zboží ani 15tis.(Ale po urgencích byli hodní a vrátili je)Takže v řešení problémů známkuji za pět a obchod nedoporučuji.
v minulosti OK
Dnes jsem chtěl zkusit jimi nabízenou platbu přes Kup ted a plat později, neprošlo to přes banku, nechápu, ale OK.
Psal jsme email majiteli a ten mě v podstatě napsal, že :
dobry den, take je nam to lito, je to externi sluzba banky, kterou neovlivnime. V drtive vetsine připadu funguje. dekuji
Asi je jim jedno, jestli prodají nebo ne.
Nemám problém to zaplatit hned, jen jsem to zkusil takto a evidentně to nejede.
Jejich přístup zavádějící až lehce arogantní.
Rychlé doručení, skvělá obsluha, vždy bezproblémový obchod. Navíc je obchod umístěn v centru města a tak je dobře dostupný. Za mě nejlepší obchůdek svého druhu.
Skvělá domluva, i přesto, že dopravce zásilku nedoručil, pan z GastroKlubu poslal novou objednávku přes jiného dopravce, která již dorazila. Takže za mne mohu doporučit a děkuji.
Objednané zboží jsem vracela. Špatná objednávka z mé strany. Bez problému vráceny peníze. Komunikace s prodejcem dobrá. Kupuji zde kávu. Asi jeden z nejlevnějších obchodů. Andrýsková.
Objednávala jsem pro mě dárkové balení kvalitního šampaňského moet . Na obrázku byla jedna krabice , která obsahovala 6ks moetu a 6ks sklenic , které byly jako dárek.Neobjednávala jsem poprvé v tomto obchodě, proto mě překvapilo, co mi došlo. Měla jsem to jako dárek a došlo mi 6ks moetu v potrhané krabici od rumu a 6ks sklenic v druhé krabici s ostatním zbožím .Pán mi sice vyšel vstříct , že do týdne to napravil , ale? Neustále mi tvrdil , že to není dárkové balení , tak nevím jestli jsem slepá, ale to, co jsem si objednala, rozhodně nevypadalo jako to, co mi došlo. Domluvili jsme se na výměně. Já to tedy znovu zabalila, nalepila štítky a myslela , že mi dovezou to, co jsem si objednala a vezmou si to ,co mi poslali, jelikož jsem zboží zaplatila, ale né. Pro zboží si přijeli ve čtvrtek a nové , že mi dovezou v pátek. Opět jsem volala , jelikož říkám ,já nebudu mít ani peníze ,ani zboží, že takhle se to nedělá. Pán mi odpověděl, že jestli to takhle nechci , tak ať si nechám to co mám, že zítřejší zásilku zruší a hotovo. Domluvila jsem se s pánem, co to vyzvedával , že je svědkem toho, že jsem s pánem mluvila a že zítra mi má zboží dorazit. Vzala jsem si na něj telefon pro jistotu. Tak nevím - věřte někomu ,koho jste v životě neviděla, že vám opravdu zboží pošle. Tady to tedy vyšlo, ale nemyslím si , že tento postup je správný. Uděláte velkou objednávku , zaplatíte poštovné a ještě vám pošlou něco ,co se hodí jim. Ano ve výsledku to bylo zboží, to co jsem si objednala , ale jak může pán vědět jestli to mám pro sebe nebo jako dárek. Od teď budu do poznámky psát prosím o nepoškozenou krabici a zboží, tak, jak je na obrázku. Kdyby to poslali rovnou tak, jak to má být , nic z tohoto bych nepsala. Tak nevím zda se jim to vyplatilo, jelikož náhradní dopravu platili oni. Ještě se pán divil , že se rozčiluji a skáču mu do řeči. Jenže on mi pořád tvrdil , že takhle je to v pořádku, že to není dárkové balení , Že mi došlo to, co jsem chtěla , to co je v té krabici akorát troch jiné .Když něco nemám volám, jestli to takto může být přeci a ušetřím si spoustu nepříjemností.
Nízká cena v porovnání s konkurencí, rychlost dodání, dobrá komunikace, bezproblémová reklamace.
Jedna ze zakoupených lahví alkoholu dorazila s prasklinou a částečným prosáknutím obsahu z lahve. Po odeslání žádosti o reklamaci firma bezplatně odeslala svého kurýra, který lahev bez problémů vyměnil za novou a nepoškozenou. Komunikace ohledně reklamace byla svižná a bezproblémová i přes jistě vytížený povánoční čas.
Obchod doporučuji.
Poškozená láhev, která se mohla poškodit i dopravcem (snadno vyměněno).
