Hlavička stránky
Logo obchodu Gastroklub.cz

Gastroklub.cz

95 % spokojených zákazníků

173 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 266 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

zuzana.klatikovapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
janekubpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

super výběr , rychlá doprava

Nahlásit
Nahlásit recenzi
vladislav6591před 2 měsíci
Nedoporučuji obchod

Žádné zboží jsem neobjednal

Nahlásit
Nahlásit recenzi
katerinak.vpřed 2 měsíci
Nedoporučuji obchod

Doručení!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
marek.tabak.2211před 2 měsíci
Doporučuji obchod

Komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
bachurek.rpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

ceny a dodaní

Nějaká menší sleva už sem objednával dostkrát až bude potřeba objednám a doporučuji všem známím ale nějaký bonus by se hodil

Nahlásit
Nahlásit recenzi
rbzpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

sortiment zbozi, spolehlivy obchod

Nahlásit
Nahlásit recenzi
lucielukavskapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Rychlost dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Alenapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

rychlé dodání, dobrá cena

Nahlásit
Nahlásit recenzi
francak.jpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

velký výběr, nejen alkoholických nápojů dobré ceny poštovné rychůost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
tony-capřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

dobré ceny

pomalejší aktualizace (prezentace) zboží na e-shopu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
ad.capovapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

rychlost dodání, příznivé ceny jak zboží, tak i za dopravu

malé zboží posláno ve zbytečně velké krabici vycpané plastem

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jirka z Mostupřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Vše proběhlo v naprostém pořádku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Martinj Martinpřed 3 měsíci
Nedoporučuji obchod

Ztracenou zásilku si musíte sami dohledávat a obchod se nezapojuje. Peníze dopředu zaplacené chcou vrátit až jim dopravce vysvětlí kde se ztratila zásilka, takže nemáte zboží ani 15tis.(Ale po urgencích byli hodní a vrátili je)Takže v řešení problémů známkuji za pět a obchod nedoporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Tomas Brummipřed 9 měsíci
Nedoporučuji obchod

v minulosti OK

Dnes jsem chtěl zkusit jimi nabízenou platbu přes Kup ted a plat později, neprošlo to přes banku, nechápu, ale OK. Psal jsme email majiteli a ten mě v podstatě napsal, že : dobry den, take je nam to lito, je to externi sluzba banky, kterou neovlivnime. V drtive vetsine připadu funguje. dekuji Asi je jim jedno, jestli prodají nebo ne. Nemám problém to zaplatit hned, jen jsem to zkusil takto a evidentně to nejede. Jejich přístup zavádějící až lehce arogantní.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Petr Majerpřed 10 měsíci
Doporučuji obchod

Rychlé doručení, skvělá obsluha, vždy bezproblémový obchod. Navíc je obchod umístěn v centru města a tak je dobře dostupný. Za mě nejlepší obchůdek svého druhu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed rokem
Doporučuji obchod

Skvělá domluva, i přesto, že dopravce zásilku nedoručil, pan z GastroKlubu poslal novou objednávku přes jiného dopravce, která již dorazila. Takže za mne mohu doporučit a děkuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Andrylpřed rokem
Doporučuji obchod

Objednané zboží jsem vracela. Špatná objednávka z mé strany. Bez problému vráceny peníze. Komunikace s prodejcem dobrá. Kupuji zde kávu. Asi jeden z nejlevnějších obchodů. Andrýsková.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
lenka valentovapřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Objednávala jsem pro mě dárkové balení kvalitního šampaňského moet . Na obrázku byla jedna krabice , která obsahovala 6ks moetu a 6ks sklenic , které byly jako dárek.Neobjednávala jsem poprvé v tomto obchodě, proto mě překvapilo, co mi došlo. Měla jsem to jako dárek a došlo mi 6ks moetu v potrhané krabici od rumu a 6ks sklenic v druhé krabici s ostatním zbožím .Pán mi sice vyšel vstříct , že do týdne to napravil , ale? Neustále mi tvrdil , že to není dárkové balení , tak nevím jestli jsem slepá, ale to, co jsem si objednala, rozhodně nevypadalo jako to, co mi došlo. Domluvili jsme se na výměně. Já to tedy znovu zabalila, nalepila štítky a myslela , že mi dovezou to, co jsem si objednala a vezmou si to ,co mi poslali, jelikož jsem zboží zaplatila, ale né. Pro zboží si přijeli ve čtvrtek a nové , že mi dovezou v pátek. Opět jsem volala , jelikož říkám ,já nebudu mít ani peníze ,ani zboží, že takhle se to nedělá. Pán mi odpověděl, že jestli to takhle nechci , tak ať si nechám to co mám, že zítřejší zásilku zruší a hotovo. Domluvila jsem se s pánem, co to vyzvedával , že je svědkem toho, že jsem s pánem mluvila a že zítra mi má zboží dorazit. Vzala jsem si na něj telefon pro jistotu. Tak nevím - věřte někomu ,koho jste v životě neviděla, že vám opravdu zboží pošle. Tady to tedy vyšlo, ale nemyslím si , že tento postup je správný. Uděláte velkou objednávku , zaplatíte poštovné a ještě vám pošlou něco ,co se hodí jim. Ano ve výsledku to bylo zboží, to co jsem si objednala , ale jak může pán vědět jestli to mám pro sebe nebo jako dárek. Od teď budu do poznámky psát prosím o nepoškozenou krabici a zboží, tak, jak je na obrázku. Kdyby to poslali rovnou tak, jak to má být , nic z tohoto bych nepsala. Tak nevím zda se jim to vyplatilo, jelikož náhradní dopravu platili oni. Ještě se pán divil , že se rozčiluji a skáču mu do řeči. Jenže on mi pořád tvrdil , že takhle je to v pořádku, že to není dárkové balení , Že mi došlo to, co jsem chtěla , to co je v té krabici akorát troch jiné .Když něco nemám volám, jestli to takto může být přeci a ušetřím si spoustu nepříjemností.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Masimkovapřed 5 lety
Doporučuji obchod

Nízká cena v porovnání s konkurencí, rychlost dodání, dobrá komunikace, bezproblémová reklamace. Jedna ze zakoupených lahví alkoholu dorazila s prasklinou a částečným prosáknutím obsahu z lahve. Po odeslání žádosti o reklamaci firma bezplatně odeslala svého kurýra, který lahev bez problémů vyměnil za novou a nepoškozenou. Komunikace ohledně reklamace byla svižná a bezproblémová i přes jistě vytížený povánoční čas. Obchod doporučuji.

Poškozená láhev, která se mohla poškodit i dopravcem (snadno vyměněno).

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Online platby (PaySec)Platba kartou (Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Bankovní převodHotověDobírka

Doprava

Česká poštaDPD CZOne Courier

Výdejní místa

Vlastní místaDPD PickupZásilkovnaBalíkovna

Kontaktní údaje