Voní a chutná skvěle.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost a spokojenost
Jsem ráda, že psí holce chutná a není jí po něm špatně, totéž i pro kočičáky.... děkuji.
Spokojenost svých koček,kvalitu srsti
rychlé dodání a adekvátní balení zboží,dobrá komunikace s obchodem
vysoký obsah masa, kočičce chutná a to je hlavní
Vaše výrobky jsou opravdu kvalitní
Mohu jen doporučit
Navíc rychlé vyřízení objednávky a doručení
Nakupuji zde ráda, pejskovi produkty chutnají a dobře po nich prospívá.
Krmivo mému psů chutná:)
Naše fenecce chutnají granule i masíčko ale taky jen některé a děkujeme že jsme mohli vyzkoušet malá balení a podle toho můžeme objednávat
kvalita krmiva, měkké granule
vyšší cena
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMRychle dodání,superkvalitni krmeni
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMRychlist dodání, kvalitní krmivo
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMKrmila jsem s nimi vymaraky a chci zkusit znovu. Byly vzdy mekoucke a vonave :) a hlavne nenabobtnavaji. Snad se s nimi maly pejsek popasuje, zatim pomalu zkousim. :)
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMRychlé odeslání
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMurčitě kvalitu a rychlé dodání
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMPrávě probíhající akci u produktu, který se nám osvědčil. V plné ceně bych nenakupovala tak často.
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMV3ECHNO
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMRychlé dodání.
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUMPejskovi masíčko moooc chutná
Zobrazit reakci obchodu Krmivo PLATINUM