jsou pro starší pejsky měkčené a zatím jim šmakuje
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Yorkshirkům chutná
Vysoký podíl masa, našemu pejskovi chutnají.
super krmivo, rychlé doručení
Spolehlivost obchodu, balení
Granulky mému vybíravému psu velmi chutnají.
Nedá se říct, že zklamalo, ale jsou to bezkonkurenčně nejdražší granule, co jsem kdy koupila...2,7kg za 750 Kč, to je nářez...
Možnost zakoupení vzorků krmiva a malé balení paštik pro pejsky
Konzervy
rychlost dodání
Rychlé dodání a hlavně Elviskovi moc chutnaji
kvalitní produkt, rychlost dodávky
ani tak nezklamalo, jako mne mrzí to, že není jako dopravce zahrnuta i zásilkovna
Rychlost
Rychlost dodávek
supr komunikace ,krátká doba dodání objednaného zboží
Rychle dodání, skvěle zabalené zboží.
Kvalitni zabaleni,rychle doruceni
Granule Kocourovi chutnají. Hlavně kuřecí.
Rychlé vyřízení. Dobře zabaleno.
Kupuji už dlouho a našim pejskům moc vyhovují.
Nakupuji pravidelně, naprostá spokojenost
kvalita
