Rychlost dodání v požadované kvalitě.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
feně chutná
Rychlé vyřízení
Rychle dodání a kvalitu krmiva
Úplně všechno, doporučení, prodej, vyskladnění.
Kočce velice chutná.
hlavně produkt i ochotu personálu
Cena a kvalita
Rychlost vyřízení,kvalitu vyrobku
Chutná a voní. A balení je také skvělé. Už jsem doporučila dalším pejskařům.
Paštiky našim psům moc chutnají,voní a určitě zase koupíme
Asi po roce odmítá naše fenka granule
Kvalitně zabaleno a rychlé dodání
Máme jako mlsky/odměny pro trénink.
kočičce to chutná
Povidal.naš pejsek, že.mu moc chutná. Rychlé dodání.
Kvalitní krmivo, které máme rádi.
Fenka je březí a odmítá nyní žrát granule. :)
Granule kočkám moc chutnají a je super kolik obsahují masa
Jsou dost drahé, mám 2 kočky, tak bych uvítala kdyby stály méně
Moc chutna
Našemu mlsnému Teddymu moc chutnají.Koupíme určitě znovu ve větším balení.
Vše na 1*
