rychlost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Krmivo kupujeme opakovaně. Pejskům chutná.
Rychlé dodání
Bohužel pes nechce granule moc jíst a když je sní tak zvrací , něco mu v nich vadí
kvalita
nezklamalo nic , ale cena granulí pro 3 feny NKO je pro nás vysoká
Muj pes rika ze ji to chutna.
Výborná komunikace, rychlé dodání zboží
Rychlé dodání
Zaslání vzorků krmiva pro kočky i psa.Mému psovi z útulku, který granule nežere vzorky chutnají. Až je vyzkouším všechny, určitě si je objednám.
Na pytlících mi chybí český text
Zatím krmíme 6 letou fenu s nemocnou slinivkou a žaludkem 3. den "jehněčím", krmení jí chutná, struktura stolice dobrá, zlepšení trávení není za tak krátkou dobu možné hodnotit, ale věřím, že jí dáváme v rámci možností to nejlepší...
Ne přímo zklamalo, ale vhodnější by byly opakovaně uzavíratelné pytle, karton, ve kterém krmení přišlo, byl velice nedbale zabalen a přelepen (kdyby tam žádná lepenka nebyla, vyjde to na stejnoú.
Rychlost a kvalitu zboží
rychlost dodání
Je evidentně velmi chutné, protože mizí z misky rychlostí světla.
Rychlost dodání
Rychlé dodání
Nezklamalo, ale potřebuji menší granulky
Já asi vše, hlavně jsem nevěřila že to moje kočky budou jíst a moc jim chutná
kočce chutnají
Rychlé dodání
kočkám moc chutnalo
Malý gramáž to je dobře na cestu
Vybíravý kocour snědl do poslední granule.
